Jakie głośniki kupić?

Jako że moje głośniki się popsuły, teraz zastanawiam się nad kupnem nowych. Jakich szukam? Myślę, że zestaw 2.0 albo 2.1 będzie w sam raz (nie lubię zbyt dużo satelit, bo nawet nie mam za bardzo gdzie ich poustawiać). Głośniki muszą być wielofunkcyjne (głównie do słuchania muzyki, codziennego użytku i trochę do gier), bass nie jest ważny, ale rock czy metal nie powinny brzmieć na nich słabo.
Z głośnością też raczej bardzo nie będę szaleć, ale lekki jej zapas się przyda. Głównie stawiam na JAKOŚĆ dźwięku...
Dobrze by było, gdyby wytrzymywały długotrwały użytek (po kilka, nawet do kilkunastu godzin dziennie).

Hmm... Chyba tyle. Ma ktoś może jakiś pomysł na takie głośniczki za rozsądną cenę? Ktoś może polecić mi coś ciekawego?





Odpowiedz
Po pierwsze dookreśl co w Twoim mniemaniu oznacza "rozsądna cena", bo jest to pojęcie bardzo względne. Następna ważna rzecz, to pytanie czy posiadasz kartę dźwiękową (wewnętrzną lub zewnętrzną)?

EDIT: Nie zwróciłem uwagi, że doszło tu do niezłej archeologii wątku, zaledwie 3 lata.
Odpowiedz
← Karczma

Jakie głośniki kupić? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...