Jubileuszowe wyniki!

Aha, rozumiem, że wyniki Smoczego Konkursu też będą "niedługo", zgadza się? (Jeśli tak, to doprecyzowanie czy "niedługo" to dzień czy tydzień byłoby miłe )
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czwartek, 13 stycznia 2011, 00:36 napisał

Tej, Lionel, masz jakieś fajne nowe focie? Może chcesz się powymieniać? :> Też mam kilka fajnych od swoich groupies


Tylko powiedz, które chcesz. Mam do wymiany:
Med w dwuznacznej pozycji z szczotką do szorowania pleców w wannie z mnóstwem piany (polecam! jest na co popatrzeć),
Rozczochranego Matta po wstaniu z łóżka (prawdziwy rarytas, rzadko widzimy go bez tony makijażu, a na tym zdjęciu widać całą prawdę),
Tamc. podczas szorowania swoich kości pastą Colgate (tajemnica zdrowych i błyszczących kości rozwiązana!)
oraz hit sezonu
Eirin, rusałka polna, hasająca wczesnym rankiem po zroszonej rosą trawce wśród świńskiego towarzystwa!

Za co się wymienisz, Ati?

Odpowiedz
Uuuu... Lio, obnażanie takich tajemnic na oczach zwykłych śmiertelników zwykle kończy się dołączeniem do mego grona, toteż strzeż się.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Uuu... A jaki jest kolor szczotki do pleców Medzia? Matta to nie chcę - widziałam na Polconie o poranku i dość powiedzieć, że mój kacowy poranny wygląd go przebija Tamera chętnię
Mogę się wymienić ewentualnie na JEDYNE zdjęcie Tokara, prawdopodobnie z ukochaną, bo ściska pod pachą lampkę z hawajską tancerką w szczególny sposób. Wiktula w dwuznacznej pozycji w otoczeniu macek i czarnych węży z alabamy (moje ulubione ) albo Ammona pochlipującego podczas czytania Zmierzchu. Albo dwie czikias z bikini z kostek do gry. To takie najciekawsze, ale jeszcze nie miałam czasu wszystkiego przejrzeć ;>
Odpowiedz
Skąd masz moje zdjęcie ze szczotką?! Było tak pilnie strzeżone ;(


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Witam, wygrałem w konkursie pakiet Dragon Age, ale przesyłka jeszcze do mnie nie dotarła. Martwię się, że może zaginęła gdzieś po drodze... Czy wiadomo coś w tej sprawie? Czy nagrody zostały wysłane?
Pozdrawiam, M. G.
Odpowiedz
Nagrody miało wysłać EA. Niestety, w weekendy nie pracują, więc damy znać jakoś po nim, co z tymi nagrodami, gdy się skontaktujemy z nimi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dziękuję! Moja narzeczona też nie może się doczekać Nie zdajecie sobie nawet sprawy, ileż sprawiliście wszystkim radości!
Odpowiedz
Dzisiaj nadeszła przesyłka Dzięki za wspaniałą nagrodę i zabawę, jesteście WIELCY Dziękuję!
Odpowiedz
← Nowości

Jubileuszowe wyniki! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...