Browar w Pozen pod koniec stycznia

A więc tak się składa, że gdzieś koło 23 stycznia będę w Poznaniu najprawdopodobniej na kilka dni. Możemy się spotkać grupą na jakieś piwko ;> Są chętni czy mam najpierw wymienić swoje zalety i jaki to jestem zajebisty, żeby ktoś w ogóle chciał mnie oglądać? ;P


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak już pisałem, będę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiesz, Częstochowa - Poznań to 250 km. z hakiem, więc może wymień swoje zajebiste zalety, a ja pomyślę
Odpowiedz
Ja jestem jak zwykle w pakiecie, o ile mnie jakiś egzamin nie z zestrzeli.
Odpowiedz
Ojej, przecież ja w tym roku piszę maturę i w ferie pewnie będę szalał na korepetycjach...
Odpowiedz
[zalety]Postawię ci browar? ;>[/zalety]

(A kiedy masz ferie?)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No i po spotkaniu Karolina i Mateusz to zajebiście zajebiści ludzie, taka to puenta wieczoru


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jako że znawca mojego myślenia już się wypowiedział, nie wiem, czy istnieje potrzeba abym odpowiadała ; p Ale zaryzykuję : p Mam nadzieję, Med, że nie przeraził Cię nasz słowotok : D Było bardzo fajnie, pamiętaj, że musisz dotrzymać obietnicy i będzie powtórka ; p
Odpowiedz
Kto nie chciał tam być, ten niech żałuje. ;p Medziu to mistrz świata.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kress, trzeba było coś o tym powiedzieć - byśmy się razem wybrali.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie no, zdecydowanie powtórka musi być A słowotoku nie uświadczyłem, za to świetną rozmowę tak


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja chciałam, ale nie mogłam. Mam nadzieję, że załapię się na powtórkę ;p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Browar w Pozen pod koniec stycznia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...