[Mass Effect 3] „Mass Effect 3” oficjalnie zapowiedziany

ktos to dziwnie przetlumaczyl troche bo n samym koncu bylo napisane ze ta gra sie pojawi w wakacje 2011 a nie zimą 2011...
Odpowiedz
"Holiday" w angielskim oznacza też 'święta', a nie tylko 'wakacje'.

Odpowiedz
Znaczy tłumaczenie jest dobre, tylko ja palnąłem gafę o tej trzeciej w nocy, której widać nie poprawiłem. Mój umysł nie pracował wtedy na tyle klarownie, żeby zapaliła się czerwona lampka, że "Holiday" w krajach z rodowodem angielskim może znaczyć zarówna wakacje, jak i święta. Tam na Wielkanoc mówi się Ferie Wiosenne, a na Boże Narodzenie - Grudniowe. Poprawność polityczna i takie tam.
Odpowiedz
No trochę się zdziwiłem tym,że podano datę premiery w wakacje bo podawano jedynie dwie mozliwe zbliżone daty premiery: poczatek 2012 lub święta w 2011. Nie ważene jednak iż będe musiał dłużej czekać,gdyż jeżeli stworza cudo to całe czekanie się zrekompensuje a 2011 to i tak szybko
Odpowiedz
Ulepszona wersja trailera. Perfekcyjne zgranie.



Wywiady Trzynastego Schronu:
Chris Avellone & Josh Sawyer [color="#C0C0C0"](Obsidian Entertainment, wcześniej Interplay/Black Isle)[/color]
Brian Mitsoda [color="#C0C0C0"](DoubleBear Productions, wcześniej Interplay/Black Isle, Troika Games i Obsidian Entertainment)[/color]
Vince D. Weller [color="#C0C0C0"](Iron Tower Studio)[/color]
Odpowiedz
Już zbyt długa Żniwiarze i ich psy Zbieracze prosili się o parę ogromnych dziur w kadłubie.
A skoro przyszli na Ziemię to oznacza jedno: It's a killing time hehe
Odpowiedz
Trailer wgniata w fotel i to dosłownie (przez to będe musiał kupic nowy fotel ) i zapowiada gra jedna z najlepszych gier w historii :;;!!!!!!!
Odpowiedz
Jestem ciekaw jaki okres czasu będzie dzielił wydarzenia z 2 od tych w 3... tak jakoś mi się takie pytanie narzuciło
Odpowiedz
← Nowości

[Mass Effect 3] „Mass Effect 3” oficjalnie zapowiedziany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...