[GIV] Wymagania

Jeśli nie masz żadnych zamułek napisz proszę jaki masz komputer...
To jest nie do pomyślenia aby ta gra tak zamulała kompa! (ofc przy max ustawieniach)
Odpowiedz
Czyli jednym słowem optymalizacja gry znowu została spier***** ?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Znalazłem rozwiązanie problemu z optymalizacją. Dzięki plikom z poniższego linka gra zmieniła się diametralnie, chodzi mi płynnie na full detalach, podczas gdy chwilę wcześniej cięła się na średnich.

http://thepiratebay.o...a_Hotfix_crack

Odpowiedz
Nie wiem ja nie miałem problemu z wieszaniem sie Arcanii, wiadomo idzie z 20-24 klatki ale to moim zdaniem dobry wynik na radeonie 5670 i rozdzielczości 1920*1024 przy ustawieniach na fulla(w tym jedna opcja na ultra).
Odpowiedz
Wiesz, to wszystko zależy od sprzętu jakim dysponujesz, np. mój radeon 4730 miał jak widać trochę problemów i dopiero ten patch coś zmienił i to na dużo lepsze.

Odpowiedz
Arcania jest dziwną grą pod względem wymagań, mój komputer spełnia minimalne wymagania z pudełka, a gra leciała na full w rozdzielczości 1440x900. Z kolei niekórym gra zacina chociaż spokojnie powinna im działać płynnie. Prędzej czy później wyjdą do niej Community Patche, które będą z czasem poprawiały kompatybilność Arcanii z różnymi platformami komputerowymi.
Odpowiedz
Jak widać zależy jak trafisz, ja miałem spore problemy przed wgraniem tej łatki, mimo że wymagania minimalne były spokojnie spełnione, podobnie miał mój kolega, który ma znacznie lepszego kompa, który spełnia nawet zalecane wymagania, więc...

Odpowiedz
U mnie jest czasem tak, że znika część tekstur z głów, lub pojawiają się ze sporym opóźnieniem, ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza.

Odpowiedz
← Gothic

Wymagania - Odpowiedź

Wczytywanie...