[BGII] Ostatni towarzysz

Postanowił sobie po raz kolejny przejść drugiego Baldursa tym razem moją klasyczną drużyną Minsc,Jaheira,Aerie,Yoshimo/Imoen.No i w przypadku ostatniego miejsca mam problem jak pierwszy raz grałem to to miejsce miał Haer dalis/Sarevok .Sarevok w tronie na pewno będzie ale chciałbym w cieniach Amnn mieć kogoś innego tym razem na szóstym miejscu.Kto najlepiej do tego składu by pasował?Żeby nie było problemu zależy mi przede wszystkim na rozmowach.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Mazzy, jeśli jesteś masochistą - Anomen, Valygar. Grasz raczej dobrą drużyną, więc żadna ze złych postaci typu Edwin czy Viconia. Chyba że lubisz, kiedy się kłócą : p
Odpowiedz
Kiedyś przyjąłem do drużyny Mazzy, i powiem, że była fajna jako wojownik. Poza tym ma kilka fajnych dialogów (chyba z minskiem).

Uwielbiam też Korgana, ma świetne dialogi i czasem fajnie gnoi Aerie :> Tyle, że jest zły, więc nie wiem czy ci się spodoba. Poza tym według mnie jest najlepszym wojem w grze.

Ale i tak najlepiej Korgan gada z Mazzy. Te jego TOPORNE zaloty

Odpowiedz
Zależy jeszcze kogo wybrałeś na Pomiot Baala. Jednak polecałbym Jana Iluzjonista/Złodziej a w ToBie zamienić Minsca na Sarevoka lub jeśli sam grasz złodziejem to Keldorna. Oczywiście są to postacie do drużyny dobrej/neutralnie-dobrej.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Ostatni towarzysz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...