Ostatni towarzysz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Archerito*,
Zależy jeszcze kogo wybrałeś na Pomiot Baala. Jednak polecałbym Jana Iluzjonista/Złodziej a w ToBie zamienić Minsca na Sarevoka lub jeśli sam grasz złodziejem to Keldorna. Oczywiście są to postacie do drużyny dobrej/neutralnie-dobrej.
Lavo,
Kiedyś przyjąłem do drużyny Mazzy, i powiem, że była fajna jako wojownik. Poza tym ma kilka fajnych dialogów (chyba z minskiem).

Uwielbiam też Korgana, ma świetne dialogi i czasem fajnie gnoi Aerie :> Tyle, że jest zły, więc nie wiem czy ci się spodoba. Poza tym według mnie jest najlepszym wojem w grze.

Ale i tak najlepiej Korgan gada z Mazzy. Te jego TOPORNE zaloty
Anorthus,
Proponuję Valygara. Osobiście bardzo dobrze wypominam tą postać
Pandora,
Mazzy, jeśli jesteś masochistą - Anomen, Valygar. Grasz raczej dobrą drużyną, więc żadna ze złych postaci typu Edwin czy Viconia. Chyba że lubisz, kiedy się kłócą : p
Cryticus,
Postanowił sobie po raz kolejny przejść drugiego Baldursa tym razem moją klasyczną drużyną Minsc,Jaheira,Aerie,Yoshimo/Imoen.No i w przypadku ostatniego miejsca mam problem jak pierwszy raz grałem to to miejsce miał Haer dalis/Sarevok .Sarevok w tronie na pewno będzie ale chciałbym w cieniach Amnn mieć kogoś innego tym razem na szóstym miejscu.Kto najlepiej do tego składu by pasował?Żeby nie było problemu zależy mi przede wszystkim na rozmowach.
Wczytywanie...