[NWN2] Czarownik

Za namową młodszego brata zagrałem w NWN 2 i stworzyłem sobie elfkę brunetkę o szmaragdowych oczach, z zawodu czarownik. Aktualnie mam 8 poziom w tej klasie i zastanawiałem się nad dalszym rozwojem mojej bohaterki. Padło na Mistycznego Mędrca z Cendelkeep i tu właśnie pojawia się moje pytanie drodzy parający się wszelką magią przyjaciele: Czy to właściwy wybór? Może polecacie coś innego? a może zostać wierny czarownikom ?

Pewnie dla wielu z Was pytanie trywialne, ale ja za bardzo jeszcze nie przyswoiłem sobie zasad działania DnD, więc proszę o pomoc
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Jeśli to elfka, to raczej nie pasuje do niej klasa Bladego Mistrza, bo jest... hmm... plugawa. Jeśli zależy Ci na tym, żeby postać była potężna, to Mistyczny Mędrzec rzeczywiście będzie najlepszym wyborem (maksymalizacja i przyspieszenie zaklęcia rządzi!). Jeśli stawiasz na postać klimatyczną, to weź Agenta Harfiarzy. Nie ma może jakiś fenomenalnych profitów, ale przynajmniej zrekompensujesz sobie małą ilość punktów życia zdobytych na poziomach czarownika, no i będziesz miał sporo punktów umiejętności.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Czarownik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...