[RoM] Mityczny olbrzym - Zapowiedź aktualiacjiJuż wkrótce w Runes of Magic pojawi się kolejna aktualizacja. Wśród licznych dodatków na graczy czeka nowy boss – Amboriar, który leżał nieruchomo pogrążony w głębokim śnie przez tysiące lat, dopóki nie został zbudzony. Zadaniem graczy będzie powstrzymanie gigantycznego Amboriara przed przejęciem kontroli nad siłami ciemności i zrujnowaniem kontynentu Zandorya.Amboriar to jeden z potężnych niegdyś Strażników - mechanicznych wojowników, stworzonych podczas wojen w Pradawnych Czasach. Strażnicy wykazali się walecznością w wielu bitwach, otrzymali więc misję specjalną - oswobodzenie kontynentu Zandorya. Jednak podczas długiej drogi wojownicy zostali zaatakowani, a Amboriar z uszkodzonym źródłem zasilania runął w dół górskiego zbocza. Jego rdzeń mocy uległ awarii i ogromna maszyna zastygła przykryta stertą skał.

Kilka lat temu na ukryte we wnętrzu góry pozostałości Strażnika natrafił krwiożerczy Baron Reuen von Jura. Okazały się tak dobrze zachowane, że stwarzają nieprawdopodobne możliwości dla naukowców z buntowniczej organizacji Ręka Prawdy. Nietrudno byłoby naprawić rdzeń mocy robota i przeprogramować go na potężnego sprzymierzeńca.

Tylko od graczy zależy, czy uchronią się przed nadejściem tego koszmaru. Nikt w pojedynkę nie będzie miał szansy w walce z mechanicznym tytanem, jeżeli organizacji uda się całkowicie zrekonstruować jego źródło zasilania. Wśród Ruin Królestwa Magnork odbędzie się decydujące starcie - bój tak zażarty, że będzie wymagał wspólnego wysiłku tylu poszukiwaczy przygód, ilu tylko król Callaway zdoła zgromadzić.

Wasz
Sirvius
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Mityczny olbrzym - Zapowiedź aktualiacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...