[DA1] Pytanie o osobę Keili z świątyni Wieży Magów

Witam wszystkich
Jest to mój pierwszy temat i nie wiem czy we właściwym miejscu go założyłem.
Chodzi mi mianowicie o osobę Keili, występującą na początku gry przy okazji questu "Więzy krwi i magii". Spotykamy ją w kaplicy po przeciwnej stronie do Lily i Jowana. Dziewczyna nienawidząca daru magii. Chciałbym się dowiedzieć czy jest z nią związany jakiś quest, czy tylko możliwość rozmowy. Próbowałem z nią rozmawiać na różne sposoby, ale z marnym skutkiem. Zawsze kończy się to jej odejściem. Bardzo proszę o informację czy spotkam ją później w dalszym ciągu gry i czy jak już pisałem wcześniej będzie zwiazane z nią jakieś zadanie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Nie jest ona znacząco powiązana z żadnym zadaniem, ale spotkasz ją jeszcze i będziesz mógł z nią krótko porozmawiać lub zabić, w zależności od decyzji. Jest to poprostu kolejna postać, która ma przybliżyć ci sprawę trudnych stosunków wiary i magii w Fereldenie.
Odpowiedz
Mam pytanie:) może troche dziwne ale nie wiem po co jest lewy slot w postaci shale?? bo nie mogę nic tam włożyć bardzo proszę o odpowiedz
Odpowiedz
Jak wchodzimyu w ekwipunek shale to w jednym slocie (prawym ma ona umieszczony kamień) natomias slot po drugiej stronie jest pusty i nie moge tam włożyc nizcego lub wkładam złe przedmioty:( Prosze o jakąś podpowiedz:) z góry Dziękuję:0
Odpowiedz
Dzięki:) zaraz to zrobię.
Odpowiedz
← Dragon Age

Pytanie o osobę Keili z świątyni Wieży Magów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...