[DS] Dungeon Siege I - Brak Odpowiedzi

Siemka, grałem sobie w dungeon siege i poszedłem na dwór, jak wróciłem (godzinę później), włączyłem kompa, chciałem włączyć grę ale już nie zadziałała. Działał mi przez 2 dni.
Włącza się ten splash "Kolekcja Klasyki - Nowy wymiar rozrywki"/ potem czarny ekran i w lewym dolnym rogu ładują się kropki (chyba z 8) i dalej już nic a powinna się włączyć jakaś animacja/ w menadżerze zadań pisze "Brak Odpowiedzi"
SS:
http://img838.imagesh...beztytuuom.png[/IMG]

Re-Install nic nie daje. Od czego to??

PoZDrO

[Dodano po 21 godzinach]

Problem leżał w sterownikach, no nic. Już działa.
Odpowiedz
Kurcze, mam ten sam problem, napisał bys jak zmieniłeś te sterowniki i jak to sie robi bo kurcze już tak daleko zaszedłem i mi nagle sie nie chce odpalić.. Próbowałem wkleić savy do zwykłego DS 1 z LOA ale minie działają... Jeśli ktoś by pomógł byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
Siemka, mam problem, i nigdzie w necie nie mogę znaleźć rozwiązania. Gdy odpalam grę wyskakuje mi Error "Wymagany tryb ekranu 800x600x16 jest dostępny, ale jego konfiguracja nie powiodła się. Być może posiadasz nie prawidłowe sterowniki." Tak wiem "Sterowniki" tyle że mam chyba już wszystkie sterowniki, i do tego najnowsze dla tej karty graficznej (ATI Radeon 9550/X1050 Series). Klikam "OK" i wyskakuje mi kolejny Error "Wystąpił błąd krytyczny, aplikacja musi zostać zamknięta. Nie można przywrócić renderera, wyjście...". Klikam "OK" i nic widze pulpit POMOCY !! Już nie wiem co robić !!
Odpowiedz
mam prolem nie moge zainstalowaC DS, montuje obrazy instaluje i sie nie odpala;/?
co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arek dnia piątek, 1 marca 2013, 18:13 napisał

mam prolem nie moge zainstalowaC DS, montuje obrazy instaluje i sie nie odpala;/?
co robić?


Kupić oryginał? Poza tym taka liczba informacji nie pozwala na pełniejszą odpowiedź.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Dungeon Siege I - Brak Odpowiedzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...