[RoM] Patch 3.0.4 - Tajemnica Świątyni„I mówię wam po raz kolejny, ręcząc za me słowa własną głową: nie ma innych bogów na naszych ziemiach niż Ayvenas!” grzmiał przysadzisty, niewysoki kapłan i podkreślał raz po raz swe słowa uderzając porośnięta mchem i pooraną szczelinami ziemię końcówką obitego żelazem kostura, który dzierżył w swej prawicy.

„Czcigodny Bracie Nobaltusie, będę niezmiernie zobowiązany, jeśli zaprzestaniesz zakłócać spokój tej świątyni swymi płomiennymi mowami. Mogą one zaszkodzić tym starym, wspaniałym murom, które przypominają nam o przeszłości tej chronionej przez Angren okolicy” zapiszczał posunięty już w latach osobliwy staruszek o białych włosach, kreśląc coś na pokrytej runami i tajemniczymi znakami kamiennej tablicy.


W tym momencie odziany w polerowaną zbroję płytową przywódca grupy, rycerz Zakonu Mrocznej Chwały, zwrócił się w stronę adwersarzy, by przywołać ich do porządku. Zanim jednak zdążył powiedzieć słowo, trzy błyszczące jasno ostrza o zakrzywionym kształcie wbiły się w jego gardło.

„Agnar tak’ash nay sa eriye!“ rozbrzmiało ze wszystkich stron.

Fanatyczni wyznawcy Angren porzucili swe kryjówki wśród ruin świątyni i zaatakowali ekspedycję.

Najnowsza aktualizacja fabularnej gry online Runes of Magic została dzisiaj zaimplementowana na serwerach. Patch 3.0.4 o nazwie "Tajemnica Świątyni", poprzez otwarcie drzwi Świątyni Rakshy – kolejnej, pełnej wyzwań instancji, daje graczom dostęp do nowej zawartości. Będą mogli oni również korzystać z wielu nowych opcji, w tym między innymi wziąć udział w Festiwalu Soku – wyjątkowym wydarzeniu związanym ze zbieraniem bardzo szczególnego owocu – Grejpfruta Księżycowego. Gildie będą miały nowe cele – wypełnianie nowych misji lub gromadzenie środków wystarczających na podniesienie kolejnego poziomu zamku gildii.

Instancja Świątynia Rakshy stanowi istotny dodatek do gry, który umożliwi Wam Runes of Magic wyprawę do sanktuarium w celu uspokojenia gniewu bogów, zagrażającym obszarowi Północnej Kniei Janost. Po raz pierwszy grupa sześciu śmiałków będzie miała przy wejściu do świątyni możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności – w pierwszej kolejności: łatwego i normalnego. Najtrudniejszy z nich będzie dostępny wraz z kolejną aktualizacją. Wybór wyższego poziomu trudności zapewni oczywiście bardziej atrakcyjne nagrody do zdobycia, jeśli graczom uda się uspokoić wściekłych bogów.

Nie zapomniano także o gildiach, które będą miały możliwości dalszego rozwoju. Nowe misje będą dostępne dla członków danej gildii na Tablicy Ogłoszeń o Misjach Gildii w ich zamku. Dzięki nim będzie można zebrać środki niezbędne do tego, aby zdobyć kolejny poziom dla swojego zamku, co nada mu nowy, marmurowy wygląd. Ponadto gracze będą teraz mieli możliwość stawiania nowych budynków w czterech dodatkowych lokalizacjach, już poza wysokimi murami ich fortec. Członkowie gildii otrzymają również szansę sprawdzenia siebie w dwóch nowych mini-grach, w których będą musieli wykazać się zręcznością, aby zdobyć przygotowane dla nich nagrody.

Wszystkich graczy ucieszy fakt, że wraz z nową aktualizacją pojawia się w Taborei nowe wydarzenie. Festiwal Soku jest historycznie związany z Drzewkiem Grejpfruta Księżycowego Blasku, które kwitnie raz w roku, gdy księżyc znajduje się w zenicie. Owoc ten, dodany do każdego soku, daje specjalne moce. Co roku, w tym wyjątkowym czasie, organizowany jest wielki festiwal, a teraz gracze są zaproszeni do uczestnictwa w najbliższym wydarzeniu. Jednakże, aby zdobyć specjalny napój trzeba będzie wykonać dodatkowe zadania.. Jeśli festiwalowi bywalcy zechcą skorzystać z premii dodawanej przez specjalny sok, muszą wziąć udział w mini-grach polegających na przykład na tym, by zebrać określone przedmioty lub podać sok innym graczom.Wasz
Sirvius
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Patch 3.0.4 - Tajemnica Świątyni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...