[AoC] Qua Patet OrbisW naszych szeregach każdy znajdzie dla siebie miejsce. Nieważne czy wpadasz pograć tylko na chwile, czy też poświęcasz grze dużo czasu. U nas zawsze jest co robić. Nieistotne doświadczenie, klasa czy tez lvl postaci.

Qua Patet Orbis - sprawdźmy razem jak daleko!

MISJA
Projekt QPO jest dedykowane rozwojowi graczy we wszystkich grach w jakich jesteśmy reprezentowani. Budujemy przyjaźnie wśród ludzi, którzy chcą w miłej i kulturalnej atmosferze wspólnie spędzać wolny czas. W naszych szeregach każdy znajdzie dla siebie miejsce. Nieważne czy wpadasz pograć tylko na chwilę, czy też poświęcasz grze dużo czasu. U nas zawsze jest co robić. Nieistotne doświadczenie, klasa czy tez lvl postaci.

HISTORIA
Qua Patet Orbis w wolnym tłumaczeniu-...tak daleko, jak sięga świat...

Nazwa QPO została pierwszy raz użyta na potrzeby Pirates Of the Burning Seas - przyjmujemy, że nasza gildia działa oficjalnie od premiery tej gry.
Duży rozwój gildii nastąpił wraz ze światową premierą Age of Conan. Założyliśmy gildie na serwerze Dagoth przeznaczonym na rynek amerykański ze względu, że większość graczy w tamtym okresie pochodziła z USA. Wraz z premiera gry w Polsce, QPO zagościła na polskim serwerze Rothat (PvE) a także czasowo na Two Eagles (PvP).

TERAŹNIEJSZOŚĆ
QPO dziś - w znaczeniu globalnym - skupia graczy z wielu krajów świata między innymi USA, Wielkiej Brytanii, Indii, Polski, Niemiec......
Gramy w Warhammer, AoC, Eve i wiele innych gier. Jednakże w Polsce najliczniej i najsilniej funkcjonujemy w Age of Conan 2009 na serwerze Rothat.REKRUTACJA
Nasze warunki to:

  • pełnoletność,
  • wysoka kultura osobista, w tym kultura języka
  • poczucie humoru


W zamian otrzymasz:

  • grę w gronie dojrzałych wiekowo i emocjonalnie graczy,
  • komunikator głosowy Mumble,
  • miasto T3,
  • pomoc w grze i rozwijaniu postaci,
  • regularne rajdy.

Możesz poczytać o zasadach panujących na naszych rajdach (tutaj).


Tutaj albo na forum Gildii możesz zostawić kontakt do siebie a my się odezwiemy.


Więcej dowiesz się szepcząc w grze AoC do:
PEZOT, KLEO, MATI, GALATEA, MEDI, TATU, ATICZKA

[Dodano po 2 dniach]

Oto Postęp rajdowy Gildii:


Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Qua Patet Orbis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...