[MA2] Wrażenia z przygody z Liarą

Zapewne spora część polskich fanów ME2 była na tyle zdeterminowana by zainstalować nowe DLC mimo usilnych starań EA. No są też osoby z angielską wersją gry. Do wszystkich tych co już Handlarza Cieni mają za sobą pytanie, jak wrażenia?

Osobiście mi się podobało. Wiele nowych fajnych rozwiązań. Niezłe choć spodziewane zakończenie. Sam Handlarz okazał się za to niespodzianką. Wreszcie jest inne Widmo w grze.

SPOILER
Bardzo mi się podobała rozmowa (paragorn) z Liarą na statku po zakończeniu, takie proste marzenia. Bonusy jakie są w statku Handlarza też niczego sobie, wreszcie można poprawić źle wydane punkty u kogoś w ekipie. No i nagrania z różnych miejsc.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
To DLC jest po prostu genialne. Bardziej mi się podobała fabuła tego "dodatku" niż ME 2:) Naprawdę warto było kupić.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luk' vas Poland dnia niedziela, 19 września 2010, 17:00 napisał

Kasumi Stolen Memory i Overlord to co innego?


Tak; ten temat dotyczy najnowszego DLC.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A może ktoś z Was chce napisać recenzję tego DLC taką jak ta albo ta?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Moim zdaniem świetny jest ten dodatek, jedynym minusem jest to że jest po angielsku, ale większość tam zrozumiałem na szczęscie. Tylko jakiej rasy był Handlarz Cieni, bo góre głowy miał podobną do salarian, dłonie jak quarianie lub turianie, reszta do niczego nie podobna, chyba że do ludzi jedzących dzień w dzień fastfoody:)
Odpowiedz
To była nowa nie spotyka rasa. Liara później mówi, że słyszała o nich. Ten przypadek był prawdopodobnie jakimś niewolnikiem albo pupilem i się wydostał- Przypuszczenia pani archeolog.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Aha, a jeszcze odkryłem że dialog kiedy rozmawiamy z Liarą, że wiemy gdzie sie ukrywa Handlarz Cieni jest nagrany po polsku, kiedy odpowiednio sie poustawia można na ten temat z nią zagać, jednak przy polskim jeżyku scena rozmowy w połowie sie urywa i Liara dalej siedzi jak siedziała, a jak sprawdza sie w Terminalu wiadomości to ta wiadomośc jest pusta, nie ma nic tam napisane. Widać że już mieli od początku pomysł na ten dodatek i przypadkiem nasi to przetłumaczyli.



A te dodatki np jak Overlord i Kasumi Stolen Memory mają polski Dubbing?
Odpowiedz
Mass Effect 2 skończyłam w lutym, 10 miesięcy temu i od tego czasu wyszły 4 DLC z misjami. Właśnie wróciłam do tej gry i przeszłam wpierw Lair of the shadow broker.

Nie mam całkiem obiektywnego spojrzenia na ten dodatek, bo minęło 10 miesięcy..., ale po przejściu tego DLC, za chwilę zrobię to drugi raz.

Na plus:

Nowa lokacja na statku shadow brokera - graficznie super epicko!
Nowy element gameplayowy - latanie po Illum, wśród wieżowców (choć wykonanie mocno przeciętne i liniowe)
Nowy efekt oszołomienia (rozmywa się ekran, utrudniając graczowi np. celowanie)

Na minus:
Ogromna sztuczność cutscenek dialogowych i często zły timing (spóźnione reakcje bohaterów).


Udało mi się 2 ulepszenia wykonać, po tej misji i zarobić hajsu na jeszcze conajmniej jedno. :]
Odpowiedz
Wstyd mi się przyznać, ale niedawno miałem okazję zapoznać się z tym DLC.Jak wspominam tą przygodę z Liarą? Ano bardzo miło.Największym dla mnie plusem była możliwość przyłączenia na ten czas Liary.Drugi plus to długość tego DLC.Mi zajęło to 2 godziny.Jak na mnie to i tak dużo.Zaskoczył mnie oczywiście sam tytułowy Handlarz Cieni.Walka była ciekawa jak dla mnie.Oczywiście miałem okazję poznać angielskie głosy,które sprawiły moją zmianę dubbingu polskiego na ang dubbing.Fajnie było wrócić do romansowania z Liarą.Nieźle mi nagadała za flirtowanie z Mirandą.Tak więc kto nie miał okazji poznać tego DLC polecam go w miarę swoich możliwości zakupić .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Widzę,że warto kupić, lecz szkoda że ten dodatek nie działa na Xbox 360 : /
Odpowiedz
← Mass Effect

Wrażenia z przygody z Liarą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...