[MA2] Modyfikacje

Trafiłem w internecie na modyfikacje do ME2. Ktoś mógłby przybliżyć mi sposób ich instalacji, jak też doradzić co ciekawsze z nich? Nie chodzi mi o coś w stylu kodów, gdzie mamy nielimitowaną ilość amunicji i super tarcze - szukam raczej nowego wyglądu ubrań czy pancerzy. Przydałoby się także ciut zmodyfikować Mirandę, by jej twarz dorównała... całej reszcie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jemu chyba nie chodziło o dodatki tylko o modyfikacje gry stworzone przez fanów...
Odpowiedz
Oczywiście, że można . Dlaczego miałoby się nie dać ?
Odpowiedz
Chodziło mi o modyfikacje - DLC to swego rodzaju dodatki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
http://forum.cdaction...howtopic=75563

Tu są jakieś. Nie testowałem nie wiem jak działają. Stosować z nawilżaczem na własne ryzyko.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Dzięki. Postaram się to rozgryźć, choć za TexModem nie przepadam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Skorzystałem ostatnio z tej strony z modem Nie Szata Zdobi Człowieka, Ale Pancerz Tak( w skrócie NSZCAPT)- do pobrania: http://www.mediafire..../?zt1xiwgmem0. Wystarczy zastąpić plik Coalesced.ini. Będzie to co chciałeś, inne stroje dla obu płci. U mnie działa prawidłowo, może teraz jak się bawię głową Jack to czasami są jakieś dziwne wyskakiwania oczu ale tak to wszystko prawidłowo. Szkoda tylko, że nie ma stroju striptizerki.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Modyfikacje mogę wpłynąć na pracę Mass Effect 2, mogą być błędy
-CRC
-Wyłączać się
-Zawieszać się itp,itd

Jedyne co BioWare mogłoby wprowadzić to poprawki na Xbox'a:
-Lepsze celowanie
-Więcej ulepszeń Broni, Pancerzy, i Mocy Biotycznych
-I więcej misji dodatkowych, więcej akcji w nowych misjach, oraz lepszy interfejs..

Gierka i tak bez tego jest bardzo dobra, ale zawsze mogliby postarać się ulepszyć Swój produkt
Odpowiedz
← Mass Effect

Modyfikacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...