[RoM] Nowa instancja: Świątynia RakshyCzołem Społeczności,

Kolejne rozszerzenie w Runes of Magic udostępni Wam nowy dodatek o nazwie "Świątynia Rakshy". Instancja ta, ulokowana w niedawno wprowadzonej Północnej Kniei Janost, po raz pierwszy oferuje graczom możliwość wyboru jednego spośród trzech poziomów trudności misji - wyprawy do wnętrza świątyni.

Legenda głosi o stworzeniach zwanych Angren, pół-zwierzętach i pół-ludziach, którzy otrzymali włości od Króla Kalume w Północnej Kniei Janost za swoje wysiłki w walce z demonami zagrażającymi kontynentowi Zandorya. Jednakże, po przybyciu na nowe terytorium, zostali zmuszeni do walki z Rakshą - bóstwem lasu, które było przekonane, że Angren chcą zniszczyć las, by się w nim osiedlić. Konflikt zakończył się porozumieniem, w myśl którego pół-zwierzęta, pół-ludzie nie zaszkodzą kniei i wesprą bóstwo w ochronie lasu przed najeźdźcami z zewnątrz. W zamian bóstwo opiekuńcza bogini zaakceptowała ich samych jako część lasu i otoczyło swoją opieką, sama pozostając ukryta w swoim świętym sanktuarium.

Po wiekach spokoju coś zakłóciło panujący porządek, a Lashana - obecny przywódca ludu Angren - zwrócił się o pomoc do króla Callawaya. Teraz wszystko w rękach śmiałków, którzy odpowiedzą na jego wezwanie.

Instancja Świątynia Rakshy oferuje graczom Runes of Magic wyprawę do sanktuarium, aby mogli uspokoić gniew przebudzonych bogów i odkryć, co takiego wywołało ich wściekłość. Przekraczając próg świątyni, gracze będą mieli możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności: łatwego, normalnego lub trudnego. Oczywiście, im wyżej podniosą sobie poprzeczkę, tym bardziej atrakcyjne nagrody na nich czekają za uspokojenie gniewu bóstw.Wasz Community Manager Runes of Magic
Piotr "Sirvius" Dawidowicz
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Nowa instancja: Świątynia Rakshy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...