[D&D] Zło i jego przejawy

Tak mnie ostatnio naszło coby poruszyć ten temat. W FR jest wiele zła z którym mogą walczyć dobrzy bohaterowie ale mnie ciekawi jakie organizację bądź grupy najbardziej wam się podobają (oczywiście te z mrocznej strony.).

Jako twórca tematu zacznę
Oczywiście dla mnie ostatnimi czasy najbardziej fascynującą grupą jest społeczność miasta Pomrok. Jako jedyni posiadają latające miasto, które może przemieszczać się na plan cienia i pokonywać duże dystanse w krótkim czasie. Może pojawić się dosłownie wszędzie. Społeczeństwo po przez swoją hierarchizację jest bardzo zdyscyplinowane. Mają dobrze przygotowane wojsko i jednych z najsilniejszych magów na całym planie materialny. Władca miasta jak i jego synowie też są nie byle kim. No i do tego rytuał przemiany w pomroka co jeszcze zwiększa ich siłę. I co najważniejsze nikt nie zna ich planów:)

Druga grupa to wyznawcy Cirica. Fenomen tej grupy polega na tym, iż jest bardzo silna a jednocześnie luźna. Kapłani dokonują złych rzeczy niezależnie od siebie co wywołuje niemały niepokój ku radości Księcia kłamstw:) Brak tu jakiejkolwiek hierarchi i dyscypliny. Pojedyncze jednostki zmieniają świat w piekło:) nic dodać nic ująć

Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
Karanokowie z Lutcheq. Podobają to może złe słowo, ale na pewno są ciekawi ze względu na swoje metody względem magów. Pochwalić należy fakt, iż utrzymują się nadal przy władzy w mieście i zatarli wszelkie sposoby jej zdobycia - po prostu świadkowie tych wydarzeń nie mogą mówić, zaś żadne pisane źródła się nie zachowały. Poza tym kto by nie polubił rodzinki, która wyznaje kule unicestwienia, które nagle pojawiły się w ich domu?

Takich grup, które lubię, jest naprawdę wiele. Nie wiem tylko, czy jest sens każdą opisywać
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Fakt ciekawa rodzinka:) choć myślałem że z twoich literek wyczytam: D R O W Y Kula unicestwienia jest fajną zabawką i nie powiem jest to czysto zła grupa:)
Odpowiedz
← Ogólnie

Zło i jego przejawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...