[TESIV] Ulubiona rasa

Jaka jest twoja ulubiona rasa?

Argonianin. (0 głosów [0%])
Redgard. (5 głosów [20.83%])
Nord. (1 głos [4.17%])
Ork. (1 głos [4.17%])
Cesarski. (2 głosy [8.33%])
Bosmer(leśny elf). (0 głosów [0%])
Elf wysokiego rodu. (1 głos [4.17%])
Khajit. (2 głosy [8.33%])
Breton. (3 głosy [12.5%])
Mroczny elf (9 głosów [37.5%])
Postanowiłem odświeżyć dział. Jaka jest wasza ulubiona rasa?
Moja ulubiona rasa to Redgard. Lubie tę rasę za adrenaline która daje bardzo dobre bonusy i za to że są dobrymi wojownikami. A jaka jest twoja ulubiona rasa?
Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Przede wszystkim, to ja uwielbiam pierogi. Ale skoro to temat tylko o rasach obliviona, to też lubię redgardów. Pewnie dlatego, że ostatecznie każda moja postać kończy z ostrzami jako główną bronią, więc niech chociaż będzie to dla niej naturalne.

Poza tym, redgardzi, których spotyka się w grze, są całkiem weseli.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Redgard - bo mam sentyment do ludzi, ale przede wszystkim dlatego, że to najlepsi wojownicy (może oprócz orków). No i oczywiście świetna "Adrenalina".
Odpowiedz
Breton - zawsze gdy pierwszy raz przechodzę grę to gram magiem, a rasa ta do tej klasy doskonale się nadaje.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Khajit jest moiu ulubionym (no czsem bretonem gram). Te kotu są super, zawsze robie je na nocnych łowców.
Odpowiedz
A ja mam jakoś słabość do mrocznych elfów (nie ma ich w ankiecie!). Zazwyczaj tworzę z nich coś na kształt walecznych magów (ni to wojownik, ni to mag). I to jedyna rasa, z której twarz jako taka wyszła mi ładna. Wiem, świetny powód do wybory rasy.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Breton. Nawet jak nie gram magiem to breton. Grałem wszystkimi rasami, ale Bretonem jakoś najlepiej mi się grało. Lubię też Wysokie Elfy, wymiatają jako magowie. I jaszczurki są też fajne
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krew_na_scianie dnia wtorek, 7 grudnia 2010, 14:05 napisał

A ja mam jakoś słabość do mrocznych elfów (nie ma ich w ankiecie!). Zazwyczaj tworzę z nich coś na kształt walecznych magów (ni to wojownik, ni to mag). I to jedyna rasa, z której twarz jako taka wyszła mi ładna. Wiem, świetny powód do wybory rasy.


Zawsze jakiś. Ja także wybiorę mrocznego elfa, powody zapewne szerzej znane. Do tego to rdzenni mieszkańcy Morrowindu a jakoś tę część wolałem od Obliviona.

Odpowiednia opcja w ankiecie już jest, zapewne przeoczenie autora
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak i z mojej strony poszło na mroczne elfy. Taki mały sentyment.
Odpowiedz
Jak dla mnie, to Mroczne Elfy.
\"Pan mordu zginie, ale
przed śmiercią spłodzi
legion śmiertelnych potomków,
a ślady ich przejścia znaczyć będzie
chaos\"


Tako rzecze mędrzec Alaundo
Odpowiedz
Redgard, taka sympatia od czasów Morrowinda. A poza tym adrenalina do końca gry i w różnych sytuacjach bywa użyteczna.
Odpowiedz
Ja również wybrałem Mroczne Elfy i muszę przyznać że całkiem przyjemnie mi się nimi grało. Mimo ich (przynajmniej dla mnie ) paskudnego wyglądu, to właśnie oni najbardziej przypadli mi do gustu w całym Oblivionie
Odpowiedz
W Obliviona grałem wojownikiem, więc wybór padł na Redgara, całkiem przyjemnie się grało, przypadł mi do gustu bardziej niż Cesarski, innych nie testowałem.

Odpowiedz
Zagłosowałem na mroczne elfy.Po prostu mam słabośc do nich .Oczywiście grałem jako ni to wojownik ni to czarodziej.Coś pomiędzy tymi klasami.Ogólnie mroczne elfy są super.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Elf wysokiego rodu moim wyborem. W Morrowindzie jest to jedyna sensowa klasa na maga, breton to popierdółka. Choć magia była co co tu dużo mówić, mało użyteczna. Przekształciłem więc maga w jego lepszą pancerną wersję. Te chore wręcz kary do odporności i tak po 20lvl nie przeszkadzały, znak atronacha(mogę się tu pomylić) i tak absorbował swoje. Potem był jakiś amulet +25 do pochłaniania zaklęć więc zdarzały się monety kiedy mag mnie tłuk a ja poszedłem po paluszki ;0.

No ale to Oblivion, no i tu był sentyment. Ponownie zagrałem elfem, ale tym razem TES4 mnie od siebie po krótkim czasie odepchnął. Zawiodłem się na nim, po prostu. Co nie zmienia faktu że wysokie elfy dalej wciąż są mym faworytem.
Odpowiedz
Argonianin wymiata , nim najbardziej lubie grać , mam jak na razie 49lvl , jeszcze tylko te 5 punktów do Atletyki i chyba maks poz będzie . 2 postać to 23 lvl wysoki elf , gdyby nie przyzywanie to nie wiem jagbym sobie radził w otchłani , może bym sobie poradził mam pełno czarów i many, niecierpie xilivai , utrapienie magów! Mam wiele postaci ,ale głownie nie grałem w taką więcej niż do 3lvl , mam nawet damona (mod) . Dobra 3 postać to 12 lvl ceserski ,wraz z kumplem przechodziliśmy od nowa gre , a on ma kota kha..kha.jita enought?
Odpowiedz
moim zdaniem leśny elf
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Ulubiona rasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...