[DA1] O dziewczynach

W sumie nie są to romanse na poziomie Jaheira z BG2 ale najbardziej do gustu przypadła mi ten z Leilianą choć jako pierwszy dokonałem tego zbrodniczego czynu i miałem romans czysto męski jako krasnolud wraz z elfem .
Odpowiedz
Taa, najlepiej mieć z pieśkiem (szkoda, ze nie nie da)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Uwierz w internetową społeczność i poproś o modyfikację to pewnie się zgodzą. xD

Co z tego, że z pniakiem ogoliłbym nogi mu i został najlepszym piłkarzem w polskiej reprezentacji a jako hemo baliby się mnie wyrzucić bo bym ich zaskarżył o ksenofobie.
Odpowiedz
Ciekawostka.

Morrigana bardzo się lubi kłócić z pieskiem

Serio!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wiesz nie jest to aż tak dziwne ale co do psa to uwielbiałem go wysyłać by poszukał czegoś ciekawego w różnych lokacjach a szczególnie, że nazwałem go Szperacz. Próbował ktoś mieć romans kobietą kranoludem?
Odpowiedz

Cytat

Próbował ktoś mieć romans kobietą kranoludem?


Ja na pewno nie

A ja piesiuia nazwałem Maciuś

Ale jak gram kobietą (co się zdarza bardzo często) (byle jakiej rasy) zwykle romansuję z pierwszym kolesiem z naszej drużyny, tym razem się nie dało, Alistar był bezadziejny według mnie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Co racja to racja. Ale miał on trafiać w gusta praworządnych ludzi, miłujących spokój a nie psychopatów. Poważniej mówiąc to jedynie trzymałem go przez jakiś czas w drużynie by zdobyć specjalizacje templariusza.
Odpowiedz
← Dragon Age

O dziewczynach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...