„Lair of the Shadow Broker” niedostępny dla polskich graczy

Cytat

Tak czy inaczej dodatek spowodował gigantyczne oburzenie wśród graczy z Polski,Czech,Węgier i Słowacji i jeśli chcą wyjsć obronną ręką muszą coś z tym zrobić.

Daaaaaaajta spokój. EA Polska już doświadczyła owego "oburzenia" ze strony graczy, gdy okazało się, że wybranie angielskiego dubbingu w czasie instalacji będzie niemożliwe. Skończyło się wtedy jedynie na masie komentarzy ze strony "oburzonych" internautów jakie to złe jest EA i wgl. Do dziś nie wypuszczono żadnej łatki umożliwiającej grę z oryginalną ścieżką dźwiękową. Sprawa została najzwyczajniej w świecie olana i tym razem będzie tak samo.
Odpowiedz
Hm... tak sobie myślę, że pograć w to nowe DLC da się i to w chyba całkiem legalny sposób. Każdy legalny użytkownik może ściągnąć grę z serwerów EA przy pomocy "EA Download Manager". W razie gdyby oryginalna płyta została uszkodzona itp. Po aktywacji swojego numeru seryjnego w powyższym programie wybiera się wersję językową instalki i wpada ona na listę do ściągnięcia. Wersja amerykańska angielska to niecałe 10 GB. By móc ją ściągnąć najpierw trzeba odinstalować to co już w systemie jest. Po ściągnięciu ponowny install - tylko już w wersji angielskiej. Ja w każdym razie zamierzam spróbować tej metody.
Odpowiedz
A na co nam wydawane z łaski EA Polska łatki językowe ? Mała zabawa z plikami tlk i wszystko śmiga w wersji kinowej, dotychczas wydane DLC też. Zapewne z lair of shadow broker będzie tak samo, najwyżej w mojej kinówce nie będzie polskich napisów, jakoś to przeżyję
Odpowiedz
ten dlc wychodzi 24 sierpnia wiec za kilka dni zobaczymy czy to bedzie dzialac czy nie
Odpowiedz
ja zauważyłem, że po dograniu do polskiej wersji (orginał) dlc, wszystkich jakie były dostępne gra bardzo długo mi się wczytywało, czy to misje czy nawet przemieszczanie po statku było denerwujące (potrafiło wczytywać 2-3min czasami dłużej) Ściągnąłem ze strony EA wersję angielską (na polskim kluczu poszło) i wczytuję się momentalnie... Nie wiem o co w tym chodzi, ale może jest coś w tym, że nie dadzą tego dodatku do polskiej wersji. No w kadym razie na tej wersji będę mógł pograć w ten dlc
Odpowiedz
← Nowości

„Lair of the Shadow Broker” niedostępny dla polskich graczy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...