Alien Swarm

O samej grze:
http://www.alienswarm.com/
Ode mnie coś więcej:
Gra jest DARMOWA - wystarczy tylko konto na Steamie. Zrobił ją świeży, developerski narybek zrekrutowany przez Valve, jako swój dziewiczy projekt. Całość garściami czerpie z obu części Left 4 Dead, lecz dodaje do tego o wiele większą ilością akcji i adrenaliny. Do wyboru są cztery klasy postaci (każda z innymi statystykami i umiejętnościami).
Jeśli ktoś na forum gra w Team Fortress 2 ucieszy się tym bardziej, bo dwa mecze online zapewniają nową czapkę, dostępną dla każdej klasy. A jak wiadomo, TF2 to Wojenny Symulator Czapek.

Szukam chętnych do co-opa. Niby 4ro-osobowa drużyna jest, ale nie zawsze każdy może, każdy chce i tak dalej, a gra sprawia dużo radochy - szczególnie, jak ktoś czasem lubi sobie zostawić dialogi i chowanie się po kątach dla ładnie wyglądającej, taktycznej rozpierduchy.
Więc w razie co kontaktować się ze mną w jakiś- tam sposób. Chętnie też odpowiem na jakieś pytania, wyjaśnię nieścisłości.Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILERJak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Trzeba było wkleić login ze steama.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Kontaktować się ze mną można przez PMkę na forum, albo gg, podane w profilu. Tutaj wolałbym rozmawiać na temat samej gry, ew. ustalać jakieś terminy i inne takie.Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILERJak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Też w to pykam. Świetna gra, tylko czekać na kampanie stworzone przez graczy Można się w sumie ugadać na jakieś wspólne granie.
Odpowiedz
A mi to to leży na kompie i czeka na lepsze czasy, albo jakąś nudną, bezsenną noc.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Alien Swarm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...