Program do nagrywania filmów :)

Ema bomble. Potrzebuję rady. Chcę nagrać sobie filmik i potrzebuje żebyście mi polecili jakiś fajny programik do nagrywania filmów. Myślałem że fraps jest fajny ale on nagrywa tylko 30 sekund więc lipa. Macie jakiś inny do polecenia? Czyli taki, który nagrywa tyle ile chce
Odpowiedz
Cam Studio, ale nie wiem czy nagrywa w grach. Od razu kompiluje dowolnym kodekiem, który masz na kompie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Gamecam lub fraps pełna wersja
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mhm dzięki za pomoc. Skorzystac z frapsa. Ale mam jeden problem. Co zrobićżeby zmniejszyć wielkość pliku bo jest wielki. Jest do tego jakiś fajny program?
Odpowiedz
Ilominutowy plik, jakie rozszerzenie, jaka wielkość?

Generalnie możesz przekodować go, ale stracisz na jakości. Nie wiem, czy fraps stosuje jakieś zewnętrzne kodeki, więc tu raczej trzeba kogoś obeznanego pytać.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mhm, filmy przerabiam przez movie maker, ale racja jakość jest gorsza

[Dodano po 18 godzinach]

Ok mam jużwszystko co trzeba dzięki wam
Można temat zamknąć
Odpowiedz
← Karczma

Program do nagrywania filmów :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...