[MA2] Scena robiąca wrażenie

Racja, ale mam nadzieję, że to czekanie zostanie nam wynagrodzone w postaci super ultra mega ozdjazdowej ostatniej części trylogii. Mam nadzieję, że kinowe dlc lair of the shadowbroker nie wpłynie na funkcjonalność ME3 w wersji polskiej bo bym chyba zwariował
Odpowiedz
Ahh dla mnie najciekawszym było odwiedzenie żniwiarza od środka :o bardzo ładne widoki :>
Jeśli o widoki chodzi to też byłem pod wrażeniem Illium oraz planety Bekenstein dodanej w DLC z Kasumi:
SPOILER


Do tego widok na czarną dziurę podczas misji samobójczej...

A co do momentów - Samara :> A dokładniej jej walka z córką, to było coś świetnego.
"Find peace in embrace of the goddess..."
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz
Ja tam wtedy nie miałem kiedy podziwiać widoków bo wszędzie zombie latały a jeśli chodzi o widoki to mnie urzekła kryjówka Archanioła-wszędzie porozwalane trupy i materiały wybuchowe
Odpowiedz
To ja podam trochę inny moment w grze, ale który to też wywołał niezapomniane wrażenie, a mianowicie śpiew Mordina Byłam mocno zdziwiona, gdy zaczął śpiewać i to pozytywnie

Odpowiedz
A mnie najbardziej podobała się scena na Tuchance [nie wiem czy napisałem dobrze] kiedy grasz egoistą i rozmawiasz z wodzem krogan można walnąć kroganina z dyńki
Odpowiedz
Klimatyczna była scena z portretem Liary T'Soni w kajucie Sheparda tuż przed ostatnią misją. sposób w jaki patrzył na wizerunek Asari zrobił na mnie większe wrażenie, niż fruwające zombie i inne paskudztwa. Niezły był.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja sie zgodze z Kowalskim. Krogan headbutt to jest najpiekniejsza scena swiata. Plus, wypchniecie merca przez okno podczas pierwszej misji Thanea i szok elektryczny jaki mozna zaserwowac Cathkce, kiedy idziemy po Archaniola.

Nie ma to jak renegat.
Odpowiedz
← Mass Effect

Scena robiąca wrażenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...