[NWN1] Broń nieskuteczna

[size=18]Czesc mam taki mały kłopot z półsmokiem Baalorem (i jego krewnymi) że walcząc z nim cały czas wyrzuca mi że moja broń jest nieskuteczna niezależnie od tego jaką broń mam. Czy ktoś wie o co tu chodzi ????
Odpowiedz
a jakimi broniami z nim walczyles ? :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Też mi wyskakuje broń nieskuteczna. Ale on atakuje mnie ja jego a mój towarzysz go wtedy rozwala.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
to jakim zlomem wy walczycie ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Sztylet Chaosu czy jakoś tak. Premia za ulepszenie +2. Zamęt. Obrażenia sieczne i kłute.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to mam do wyboru 3 bronie: Ostrze Gladiatora, Sztylet Chaosu i Łupieżce+1 ale żadna z nich nie jest skuteczna czasami trafiam ale to tylko muśnięcia zadające 2-6 obrażeń i to raz na wiele rund. A co do mojego towarzysza to zginął mi wcześniej i nie wiem gdzie go teraz szukać.
Odpowiedz
Użyj Kamienia Przywołania. Twój towarzysz będzie w Świątyni Tyra.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To miejcie zawsze w zapasie broń, która zadaje dodatkowe obrażenia od czegoś np. kwasu jak mój długi miecz na portrecie i nie ma problemu. A i możliwie jak największą premię do ataku. +3 już jest niezła.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja go atakowalem Maczuga gladiatora i ladnie obrywal,co prawda kilka razy musialem sie schowac w domciu, ale wreszcie, zaklecie (nie pamietam nazwy, roj owadow)go zalatwilo na amen.Sieczne rzeczywiscie na niego nie dzialaja.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Ja sie poprostu zamieniałem w tensera jgo ognisty miecz jest bardzo potęzny i szybko nim uderza a jego siła jest zarąbista
Odpowiedz
Gamorin widzę, że lubisz to zaklęcie Przemiana Tensera. Może po prostu powinieneś zagrać wojownikiem, a nie czarodziejem . Ja go w ogóle nie używam , a wymiatam nieźle.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Lubie zaklęcie przemiany tensera ale uzywam go tylko w ostatecznosć .Mowiać szczerze poluje na miecz tensera który można zdoby dzięki zakleciu ale nadsl mam z tym problemy .Raz mi sie udało ale mi sie komp powiesił
Odpowiedz
Co Ty gadasz. Tego miecza nie da się zabrać!!! Jak to zrobiłeś?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Broń nieskuteczna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...