eRepublik

Erepublik jest grą niezwykle rozbudowaną, umożliwiającą zrobienie kariery w polityce, biznesie i w wojsku. Jest to wirtualne odwzorowanie (na ile pozwala inwencja, możliwości, i wersja beta która zaraz przechodzi w V1.) prawdziwego świata. Polem gry jest realna mapa świata, jest ona podzielona na realne regiony, które należą do epaństw - odpowiedników realnych państw. Jest 40 państw, w tym eSzwecja, ePakistan, ePolska została podbita przez eNiemcy (moduł militarny, o tym powiem później), eNiemcy zostały podbite przez eSzwecję , eFrancja, eUSA itp itd.

Nasze możliwości działań w grze dotyczą trzech aspektów:

Biznes:

-Możemy zostać pracownikiem, zarabiać pieniądze za codzienną prace, i wydawać to na jedzenie, broń, dom, odkładać.

-Założenie własnej firmy. Jeśli nazbieramy 40 uncji złota (to dużo, więc często są spotykane spółki), to możemy stworzyć firmę. Jest sześć branż: food, gifts, housing, hospital, weapons, ticket. Food - produkujemy jedzenie, bez którego spada nam żywotność, gifty - to prezenty które możemy komuś podarować zwiększając jego żywotność, housing- produkujemy domy, które dają właścicielom żywotność. Weapon - produkujemy broń która daje właścicielom większą siłę ataku podczas walki. Hospital - produkcja szpitali, niezwykle czasochłonna i kosztowna, szpitale sprzedajemy danym regionom. Ostatnie tickets - wytwarzamy bilety umożliwiające podróż do innego państwa.

-Można również założyć biznes wymieniając waluty. W Erepublik jest niezwykle rozbudowany system inflacji, oraz wartości danej waluty w stosunku do złota. Można zarobić grubą kasę kupując taniej i sprzedając drożej. ( Każde państwo ma własną walutę, oprócz tego występuje złoto przeliczane na każdą walutę osobno zależnie od ilości waluty na rynku.)

Polityka (To bardzo ciekawy aspekt gry):

-Zostajemy członkiem partii, promujemy ją wspieramy, gdy partia zdobywa miejsca w sejmie możemy usiąść na stołku senatora. Głosujemy na ustawy, kształtujemy podatki, wsparcie dla nowych obywateli.

- Zakładamy partie. Układamy dobry plan, werbujemy członków, zdobywamy wyborców. W czasie wyborów zdobywamy głosy i miejsca w parlamencie.

- Zostajemy prezydentem. Jako szef partii występujemy w comiesięcznych wyborach na prezydenta. Prezydent ma moc proponowania ustaw, tworzenia paktów militarnych wszczynania wojen.

Wojsko:

- Ćwiczymy naszą siłe, co zwiększa ilość naszych obrażeń, kupujemy broń. Istnieje swoista kasta najemników, jeżdżących z wojny na wojnę i walczących za pieniądze.Polska w tym momencie stara sie podbic Wyspy Brytyjskie


Jesli chcesz pomoc to
Zarejestruj sie juz dzis
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

eRepublik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...