Nutella...

Masło orzechowe też dobre, najlepiej właśnie jak jest słone .

Ale dżem też niczego sobie. Ale wy jesteście wybredni.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Dlatego masło orzechowe się je ze słonymi chipsami ; D <3 <3 <3 co tam taka słodka nutella - fuj! ; [
Odpowiedz
Kress, nie bądź świnia, bo z tematu o maśle orzechowym założyciel też cię może wyrzucić i wielce ci się będzie należało.

Co do masła samego w sobie - jest GEnialne xD xP
Odpowiedz
Ej ludzie to jest temat o nutelli, a nie o maśle orzechowym.
Odpowiedz
Ja Nutelle wyjadam palcami, albo pieczywem ryżowym Masło orzechowe też paluszkami. Obie rzeczy są boskie, ale jadam je raz na rok, może rzadziej.
Odpowiedz

Cytat

Kress, nie bądź świnia, bo z tematu o maśle orzechowym założyciel też cię może wyrzucić i wielce ci się będzie należało.


Ja wyrzucam za gadanie tu o maśle orzechowym, ot co!

Dzisiaj jadłem nutellę łyżką (obudziłem się i nie miałem siły na nic innego) i muszę szczerze powiedzieć, że to tak, jakbym próbował wchrzaniać schabowego chińskimi pałeczkami - po prostu nie wolno. Bułka musi być.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia środa, 30 czerwca 2010, 08:32 napisał

Ja wyrzucam za gadanie tu o maśle orzechowym, ot co!

Dzisiaj jadłem nutellę łyżką (obudziłem się i nie miałem siły na nic innego) i muszę szczerze powiedzieć, że to tak, jakbym próbował wchrzaniać schabowego chińskimi pałeczkami - po prostu nie wolno. Bułka musi być.

W takim razie jestem chińczykiem.
Odpowiedz
Żółta zaraza się nie zna na jedzeniu nutelli, ot co.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Najlepiej sobie jeść na raz, nutelle i nerkowce. Albo laskowe, albo zrobić ciasto z nutellą, albo zrobić ciastka z nutellą.
Odpowiedz
Stare konserwy z was bułkowe i tyle.
Odpowiedz
W sumie, kiedyś zdarzyło mi się wyjadać ze słoika. Ale nożem, nigdy łyżką.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Z rogalikami francuskimi. Na to ser żółty. Zdrowe? Nie. Będę się przejmować później.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Karczma

Nutella... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...