[MA1] Pancerze Quarian

Skąd je załatwić? Do tej pory nie mogłem natknąć się na żaden który mogła by założyć Tali Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie takie mogę dostać? byle jaki poziom (choć miło by było coś w okolicach IV-VI).
Odpowiedz
Szukaj w sklepach. Pojawiają się losowo. Często można je kupić u Delana w Prezydium.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Przeszedłem ME po raz drugi i nie wiem jakim sposobem, ale trafiłem na zbroję dla Quarian o statystykach przewyższających niejedną ciężką. O ile dobrze pamiętam był to Kolos - IX albo X. Drogie, ale w momencie gdy to kupowałem miałem chyba 5mln kredytów x]

Swoją drogą - że tak odbiegnę od tematu, ktoś wie jak to możliwe, że przy przechodzeniu gry za 2 razem znalazłem zbroję Predator VIII H (same tarcze na prawie 500), a gdy przechodziłem po raz pierwszy nie? Nie była oznaczona jako ekwipunek dla Widma.
Odpowiedz
Loot w wielu miejscach jest generowany losowo przy dropie. Kolos dla Quarian istnieje. Cholernie ciężko do trafić.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Na Kolosa trafiłem chyba po misji w Virmirze, w Cytadeli u tego Hanara, miał też chyba Kolosa dla turianina, o ile dobrze pamiętam. W innych miejscach znalazłem Predatory L i M - odpowiednio dla Kaidana i Ashley - chyba najlepsze pancerze jakie widziałem.
Odpowiedz
Liczą się tylko Kolosy. W ME1, na poziomie Nightmare, miałem lekkiego kolosa dla siebie, średniego dla Garrusa i ciężkiego dla Wrexa. Znalazłem też ciężkiego kolosa. Jednego dostaje się po Bring Down The Sky, reszta chyba jest losowa, tylko trzeba mieć level powyżej pewnego poziomu. Kolos bije inne pancerze na głowę.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Chyba bym nie zamienił predatora na kolosa - mimo że drugi ma wyższą ochronę przed obrażeniami, to ten pierwszy ma mocniejsze tarcze i ochronę przed atakami biotyczymi i technicznymi. Ta ostatnia momentami ratowała mi dupę.

Zresztą, w MEWiki ładnie to zestawili:

http://masseffect.wik...or_L/M/H_Armor

http://masseffect.wik...Colossus_Armor
Odpowiedz
Jeżeli ktoś bawi się z kodami to może sobie "zmaterializować" zbroję dla Quarian. Przy 3. przechodzeniu przetestowałem działanie kodów i udało mi się sprawić dla Sheparda, Liary i Ashley Ocalonego X (8000 tarcz!).
Odpowiedz
Przedstawione jak przedstawione, ale dopiero doświadczenie z gry pozwala przewidzieć, co się bardziej przyda, tarcze czy pancerz. I nie, nie psułem sobie takiej gry kodami.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Tarcze przydają się przy dłuższych wymianach ognia, im więcej tarcz tym później zaczniemy obrywać. Z drugiej strony tarcze nie powstrzymają każdego rodzaju ataku: na przykład obrażeń fizycznych w walce wręcz, czy "strugi jadu" raknii.
Za to pancerz przydaje się gdy już stracimy tarcze. Mając słaby pancerz nasze zdrowie maleje wtedy w zastraszającym tempie, a jeśli jesteśmy dobrze opancerzeni to nawet bez tarcz spadek zdrowia nie będzie postępował tak szybko i zdążymy jeszcze rozwalić wroga .
Najlepiej mieć oba te współczynniki na wysokim poziomie .

Ps. Kolos jest bardzo dobrą zbroją, ale ma okropny wygląd. Zdecydowanie bardziej "estetyczny" jest predator, albo tytan.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 28 sierpnia 2010, 15:38 napisał

Ostatnią rzeczą na jaką się patrzę jest wygląd pancerza ;]


Ale zawsze to lepiej chodzić w czymś co nie tylko ma dobre statystyki, ale też jakoś wygląda .
Osobiście chodzę na razie w kolosie, ale gdy tylko zdobędę coś porównywalnego to wymieniam, bo nie mogę patrzeć na to szkaradzieństwo .

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 28 sierpnia 2010, 15:38 napisał

A właściwości pancerzy znają tu wszyscy, więc nie musisz wyjaśniać od czego są tarcze itp. ;p


Może nie każdy,zresztą nikomu nic nie wyjaśniałem, zastanawiałem się tylko co jest lepsze przy okazji opisując ich właściwości .
Odpowiedz
← Mass Effect

Pancerze Quarian - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...