[Fable 3] W „Fable 3” możesz zawrzeć homoseksualne małżeństwo i adoptować dzieci

nie mam nic do gejów, a M. od dawna wpycha w swoje gry różne treści... Fable 3 t fable 3 i nic tego nie zmieni. ja kupuję. xD
Odpowiedz
Za duzo myslicie o homoseksualizmie. Przeciez to naturalne ze sie zdarzają homoseksualiści i również natura sprawi, że wyginą, bo chłop z chłopem rozmnarzać się nei da rady....
Odpowiedz
Moi drodzy dorośli, bo jak widzę tutaj wszyscy chyba mają 30+, mam nadzieję że nikt się nie obrazi jeśli jako przedstawicielka "młodzieży" (skoro 16 lat to dzieci to chyba inaczej określić się nie wypada) dorzucę coś od siebie do tego tematu.
Po pierwsze zastanawiam się czy na pewno żyjemy w tym samym kraju. Skoro osoby w wieku 16 lat to dzieci które dopiero kształtują swoją orientację seksualną to na prawdę nie wiem czemu tyle 12-14 latków zostaje rodzicami. Najwidoczniej jest to po prostu wpadka w ramach testów swojej seksualności. Proszę was, dajcie spokój z takimi stwierdzeniami ponieważ orientacja seksualna to nie jest coś co się wybiera ani coś na co ma się wpływ. Wpływ na orientację seksualną osoby ma poziom hormonów w okresie ciąży, tak więc nic na co gry czy otoczenie ma wpływ. I to na prawdę nie jest też wymysł czysto ludzki, wśród zwierząt związki homoseksualne też się zdarzają. Oczekiwanie że ludzie o takiej orientacji seksualnej się zmienią to tak jakby wam ktoś powiedział teraz że macie zmienić swoją orientację seksualną.
Co do adopcji dzieci przez pary homo sprawa jest bardziej skomplikowana. Jednak ja osobiście uważam, że lepiej żeby dziecko zostało adoptowane przez parę homoseksualną, która zapewni mu utrzymanie, dobre wykształcenie, a co najważniejsze miłość, niż żeby miało dożyć 18 lat w sierocińcu, gdzie raczej dzieciom brakuje i rzeczy materialnych i uczucia. Ale tu oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.
A jeśli chodzi o grę to nie jestem pewna czy wszyscy wypowiadający się tutaj na prawdę chcieli zagrać w Fable 3, czy tylko wyrażają swoją opinię na temat homoseksualizmu wszędzie gdzie się da. O ile dobrze pamiętam Fable 1 również pozwalał na zawieranie związków homoseksualnych, jedynie nie można było adoptować dzieci. A że w Fable 1 i tak nie można było mieć dzieci to dodanie tutaj adopcji nie wydaje się taką dziwną rzeczą. Do tego miła opcja na rzecz humanitaryzmu - można wziąć rozwód zamiast stawać się wdowcem / wdową za każdym razem gdy zechce się zmienić współmałżonka. Do tego sama gra jest na prawdę ciekawa i miło się w nią gra - szczerze polecam!
Odpowiedz
← Nowości

[Fable 3] W „Fable 3” możesz zawrzeć homoseksualne małżeństwo i adoptować dzieci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...