[NWN2] Problem z patchem 1.23

Witam wszystkich członków forum. Niedawno postanowiłem odświeżyć jedną z gier, wypadło na Neverwinter nights 2, nigdy jej nie przeszedłem, a najdalej doszedłem do tej Warowni. Postanowiłem tym razem przejść do końca, jednak postanowiłem zainstalować patcha 1.23. Myślałem, że poprawi nieco tę grę a nie ją... zepsuję!!!

Teraz po prostu nie idzie grać, wybrałem tryb postaci, ponieważ pozostałe 2 są chyba jeszcze gorsze...

Pierwsze co bardzo rzuca się w oczy to to, że gdy środkowym obracam ekran to on zawsze centruje na głównego gracza, ciężko mi to wyjaśnić, ale dajmy na to muszę się obrócić by zabrać item, a kamera wraca na swoje miejsce. Bardzo to denerwujące. Mogę użyć co prawda klawisza X, ale musi być inny sposób by tego nie było.

Drugie... załamka. Dajmy na to trzymam środkowy i idę do przodu klawiszem W, potem nagle zatrzymuje się by się rozejrzeć a postać samoistnie obraca się w prawo, lewo, albo cofa się do tyłu bez mojej ingerencji, przeszkadza to np. w walkach, biegnę na wroga, zatrzymuje się a postać obraca mi się w bok nastawiając się na ostrzał.

Trzecie i ostatnie. Gdy próbuje zamiast WSAD grać myszką poprzez kliknięcia na ziemi również występują takie jaja jak w jedynce i dwójce.

Z tego wszystkiego rodzi się pytanie... Mogę w cholerę odinstalować tego patcha bez utraty savewów? Jak tak to jak? W dodaj/usuń programy mam tylko podstawkę nie mogę odinstalować samego patcha. W folderze z grą są foldery patch, ale nic w nich nie ma.

Albo co zmienić w opcjach by w trybie postaci grało się tak jak normalnie w podstawkę NWN 2? Jakie opcję odznaczyć/zaznaczyć by nie mieć sytuacji takich jak w pierwszym i w drugim punkcie?

Proszę was, drogich forumowiczów. O pomoc... Dla mnie i dla mojego mnicha, bardzo ograniczonego przez nowe opcję patcha 1.23.
Odpowiedz
A ja tez zadam pytanie: po pobraniu tego patcha gdzie należy go wypakować?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z patchem 1.23 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...