[MUZYKA] Czy lubicie hip-hop?

czy hip-hop to fajna myzuka?

Tak (12 głosów [42.86%])
Nie (14 głosów [50%])
Nie mam zdania (2 głosy [7.14%])
Chociaż raz udało mi się nakłonić do "słowotoku". A co do twojego pytania jest to cytat z utworu "Pogaństwo" zespołu Żywiołak(zwrotka druga wers 11 jeśli dobrze znalazłem).

P.S.
Moje nie przywiązanie uwagi do tekstu bierze się z mojego tak to nazwę syndromu muzyka, zawsze mnie interesuje linia melodyjna wkomponowana w utwór(wokal przyjmuje jako kolejny instrument pojawiający się w utworze)
Odpowiedz
Dobrze znalazłeś Teraz zwizualizuj cukierka, najlepiej odrazu w swoim brzuchu. Tylko bez papierka!!
Odpowiedz
Polski HH niszczy.
Większość się nie zna i nie lubi, bo jakieś JPeki usłyszeli i twierdzą, że cały Polski rap taki jest.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
jestem dokładnie tego samego zdania co przedmówca Polski hip-hop jest piękny i róznorodny jak mało który , tyle że my tego nie zauważamy to znamy tylko JP JP firma Mam nadzieje że się to zmieni
Odpowiedz
Za hip-hopem nie przepadam jestem zwolenikiem - podobnie jak Lavo rocka i metalu. Nie podoba mi sie ten typ muzyki i tyle. Ale nie jestem jakimś antyfanem czy coś, jestem po prostu obojętny i nie krytykuje kogoś za to że słucha hip--hopu czy innego typu muzyki, każdy ma swój gust( Z wyjątkiem że odkąd moja siostra słucha Bibera po prostu nie trawie go i na sam jego głos wymiotować delikatnie to mówiąc mi się chce )
Odpowiedz

Cytat

sam jego głos wymiotować delikatnie to mówiąc mi się chce

Nie tylko tobie, mi brat kiedyś zrobił ,,Co To Za Melodia", to jak puścił Bibera, to zgadywałem od jakiś zagranicznych disko-lalek .

Tak w ogóle to ja słucham i Metali, i Reagge, i Rapów .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mimo faktu, iż mam serce zrobione z czystego metalu, to przyznaję, że od czasu do czasu zdarza mi się mieć zajawkę na hip hop. Są kawałki, po których przesłuchaniu po prostu dostaję ciar na plecach. Do takich należą m.in. story tellingi Słonia (moim zdaniem absolutnie niepowtarzalne) i niektóre numery zza oceanu (Eminem zawsze miał przebłyski geniuszu).
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz

Cytat

Do takich należą m.in. story tellingi Słonia (moim zdaniem absolutnie niepowtarzalne)


Pełna zgoda. Od kiedy wyszła DII, nie wiem, ile razy przesłuchałem chociażby "Zagładę cz. 1". I choć jest w niej jeden błąd, który trochę bodzie moje uszy, to jest to muzyczny opis apokalipsy, jakiego jeszcze nigdy nie spotkałem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeżeli idzie o hip-hop obecnie, to niestety tylko Peja trzyma poziom dawnych kawałków. Zarówno "Reedukacja" jak i "CNO2" są płytami absolutnie fantastycznymi, klasą nawiązując chociażby do "SLU" czy "NOJA". Niestety, pozostali raperzy, których niegdyś ceniłem, jak chociażby Ostry czy Gural, ostro pikują w dół ze swoimi piosenkami. Nie wspomnę już o wielkim shicie Donatana, My Słowianie. Poziomem infantylności nawiązuje do... No nie wiem, Pikatnego Życia albo innych tego typu utworów.

[Dodano po 6 minutach]

No i mój absolutny mistrz i guru polskiego HH



Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz

Cytat

Jeżeli idzie o hip-hop obecnie, to niestety tylko Peja trzyma poziom dawnych kawałków.


Tede kompletnie pozamiatał "Elliminati". Od "SPORTu" nie wydał tak świetnej płyty. Trzeci Wymiar daje teraz zajebisty rap, choć w sumie zawsze byli niedoceniani. Sam Pork wydał cudowne kawałki, chociażby:



Fakt, że większość starych graczy odcina kupony, ale pojawia się na mainstreamowej scenie wielu nowych playerów - KęKę, Tetris, Quebonafide, idzie płyta Muflona, która mam nadzieję będzie rewelacyjna.

"My Słowianie" moim zdaniem naprawdę dobra pastiszowa płyta. Donatan nie sili się tu na jakieś wymysły i płyta jest bardzo prosta, stąd może wpada w ucho. Natomiast równolegle do niej ukazała się inna, mniej doceniana płyta, a moim zdaniem o wiele ciekawsza -> Miuosh "Prosto przed siebie".



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Do Borixona się nie umywają .
A tak na poważnie - chociaż nie jestem fanem Trzeciego Wymiaru (poza "Skamieniałymi" nie mają żadnej rewelacyjnej piosenki), to ten Pork, co go tu wkleiłeś, nagrał zajebisty kawałek i szacun dla niego .
O My Słowianie nie będę ciągnął tematu, bo trzymam właśnie nóż i kroję paprykę, więc wszyscy zwolennicy tej piosnki mogliby znaleźć się w niebezpieczeństwie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Sport kazdy lubi bo to klasyk kiedyś słuchało się wszystkiego co wychodziło z rapu i to było piękne. Teraz to wygląda troche inaczej, nie ma tego klimatu
Odpowiedz
Ja generalnie jestem fanem gitarowego brzmienia, ale od czasu do czasu wpadnie mi w ucho jakis dobry kawalek hip-hopu
Np.
Odpowiedz
Polski rap bardzo się rozwinął. Coraz więcej jest autorów, którzy stawiają na ciekawe rozwiązania i szukają nowych dróg rozwoju. Inteligentny rap z pewnością ma się dobrze.
Odpowiedz


Dobre bragga, czekam na cały projekt, chociaż poprzedni singiel przeciętny. Ale tu Sheller już na dzień dobry rozpierdziela, a dalej poziom nie spada.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Znacie Krvavego?

[youtube]https://www.youtube.co...?v=CBcKXdTl3BI[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.co...?v=8MWhat-c9eo[/youtube]

Jakich jeszcze gości w stylu Krvavego mógłbym przesłuchać? Bo polecili mi Krvavego, spodobał mi się ten styl i chcę jeszcze.


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
No pewnie że lubimy hip-hop. Zeusa najbardziej i czekam na jego nową płytę
Odpowiedz
Ostatnio poziom polskich wykonawców coraz wyższy. Ja osobiście najbardziej lubię Rasmentalism i Łonę.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Czy lubicie hip-hop? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...