[MA2] Najlepsza broń

Która broń jest najlepsza?

Karabin szturmowy (20 głosów [47.62%])
Karabin snajperski (9 głosów [21.43%])
Ciężkie pistolety (4 głosy [9.52%])
Pistolety maszynowe (5 głosów [11.9%])
Broń ciężka (2 głosy [4.76%])
strzelba (2 głosy [4.76%])
Karabin snajperski. Z nim nic się nie porównuje
Odpowiedz
Tylko karabin snajperski. Nie ma to jak pozbawić przeciwnika jednym strzałem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Karabin Snajperski- Wdowa
Karabin maszynowy X-76e Zjawa
M-920 Kain(Bardzo przydatna broń na Ludzkiego Zniwiarza)
Działko ręczne X-6e Kat
Strzelba X-22e Patroszyciel( Pobrane z Sieci Cerberusa)

Wystarczy mieć te wszystkie bronie ulepszone na Full, i niezły zamęt w polu, choć bez ulepszeń też są niezłe.
Odpowiedz
Ja swój głos oddałem na kochane i niezawodne Karabiny Szturmowe, ponieważ od ME1 zawsze były moim zdaniem najlepsze i żadna inna bron nie mogła się z nimi równać a dodatkowo ratowały mi skore no już parę ładnych razy
Odpowiedz
Ja Adeptką robiłem tak:
Tarcze/Bariere rozpiepszałem takim fajnym ciężkim karabinem zbiezaczy.
Na słabych pistolet maszynowy.
Na mocnych pistolet ciężki oraz biotyka.
Jeśli wrogowie byli by Explorerem to: !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Może to przez grę strażnikiem, ale moim faworytem był pistolet maszynowy. Nie potrzebny był mi karabin kiedy to małe cacko mi go zastępowało. Oczywiście nie jest tak potężny, ale i tak spełniał swoją rolę. Problemem była walka na długi dystans, ale ten problem załatwiła dodatkowa specjalizacja w broni snajperskiej.
Odpowiedz
Co do broni, to najlepiej z piąchy jak zombiaki.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Osobiście moje ulubione uzbrojenie to pistolet, karabin szturmowy i snajperka. Co do karabinu z lunetą, to dzięki zmianie systemu celowniczego każdym przyjemnie się strzela i kwestia wyboru między nimi leży w naszym upodobaniu do stosunku między zadawanymi obrażeniami a zapasem amunicji. karabin szturmowy świtnie spełnia swoje zadanie na krótszych i średnich dystansach, przy czym preferuje mściciela nad windykatora, bo nastawienie na krótkie serie, nawet jeśli sam staram się graniczać by zyskać na celności jest irytujące. Pistolet Kat to idealny przyjaciel na średnie dystanse i przeciwko potężniejszym wrogom, zwłaszcza jeśli w karabinie szturmowym bierzemy Zjawę. Z broni ciężkich moim ulubiencem jest miotacz cząstek Zbieraczy. Ze względu na typ strzału pozwala na większą kontrolę zużycia amunicji, więc jest on użyteczny w większej liczbie sytuacji.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Mass Effect

Najlepsza broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...