[DA1P] Kilka pytań początkującego

Kolejne pytanie. W Amarancie są zamknięte drzwi i potrzebny jest do nich klucz. Gdzie go znajdę.Pewnie to jest wejście do wartowni no nie ?
Odpowiedz
W nieprzebytym lesie jest jakiś kamienny krąg czy coś do tego podobne ale tak czy siak nie wiem o co z nim chodzi tam są też jakieś kółka które się zapalają wiecie o co chodzi ?
Odpowiedz
A jak już to sobie zepsułem tzn., że już tam poklikałem i mam ciąg zepsuty to jeszcze da sie to naprawić?
Odpowiedz
musisz odklikać tą samą drogę, która przeszedłeś żeby ci te ogniki pogasły
Odpowiedz


[Dodano po 22 godzinach]

Gdzie znajdę kagut ??
Odpowiedz
znajdziesz go przy zwłokach ogara mabari na mrocznych mokradłach
Odpowiedz
Gdzie znajdę arcymistrzowską rune błyskawic albo do stworzenia takiej runy przepis ?
Odpowiedz
Obrys arcymistrzowskiej runy błyskawic możesz kupić u Yuriaha w Sali tronowej Twierdzy Czuwania
Odpowiedz
no jaaa... szukałem tego wszędzie tylko nie tam
Odpowiedz
kto zaklina broń runami, bo nigdzie nie mogę znaleźć miejsca żeby ulepszyć broń
Odpowiedz
Koleś stoi w twoim obozowisku. Takich dwóch krasnoludów, ojciec z synem. Tatuś ma sklepik, a synek enchantuje broń.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Sorki.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mam pytanie co do zestawu Czarnych Ostrzy. Wiem już że nie można zdobyć całego set'u normalnie, ale czy jest jakiś sposób aby dodać sobie te item'y np jakimś edytorem czy cuś?
Odpowiedz
← Dragon Age

Kilka pytań początkującego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...