[DA1P] Kilka pytań początkującego

Witam, szukam właśnie kristroffa i chyba go znalazłem ale wysłano mnie do pustki i nie wiem jak mam się z niej uwolnić doszedłem już do krypty rozwaliłem wszystkich kolsi. jest jeszcze taka brama która nie chce się otworzyć. Wspomożecie kolegę ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 3 maja 2010, 09:45 napisał

Przejdź Kryptę, udaj się do wioski, tam jest Kristoff. Wystarczy teraz zdecydować się na ugodę bądź walkę z Baronową i wracasz do arlatu.


Dobra nie zauważyłem jednego przejścia a ten Kristroff to nie jest on tylko jakiś justynin
Odpowiedz
A na początku jakaś typa była zdobywała doświadczenie i zdobyła nowy poziom ale umarła gdy miała zostać szarym strażnikiem. Czy mozna było jakoś ją uratować ? Nazywała się chyba Marith czy jakoś tak.
Odpowiedz
A tak w ogóle to ilu można zdobyć przyjaciół do grupy? Ja mam już pięciu.
Odpowiedz
No to brakuje ci jednego. Do grupy dołączyć można 6 towarzyszy:
1. Andersa
2. Oghrena
3. Sigrun
4. Vellanę
5. Nathaniela
6. Justyniana
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć klucz "Korth" ?
Odpowiedz
A gdzie są te głębokie ścieżki ?
Odpowiedz
Dobra następne pytanie . gdzie można znaleźć zbroję smoka czy jakoś tak (jest czarna) wiem że łuk i napierśnik jest w laboratorium Architekta.
Odpowiedz
Tylko zestaw Czarnych Ostrzy jest czarny, ale w jego skład nie wchodzi łuk. Hełm znajduje się w skrzyni w sekretnym pomieszczeniu w Kopalni Srebrnorytu (nie da się nie zauważyć), a pancerz w skrzyni otoczonej szkodliwymi oparami. Rękawice oraz obuwie nie występują w kampanii rozszerzenia.
Odpowiedz
Właśnie o te mi chodziło, ale szkoda że nie ma.

[Dodano po 21 godzinach]

Gdzie znajdę wełniane ochraniacze i mistrzowski eliksir lyrium do pancerza z golema z hal shirok czy jakoś tak ?
Odpowiedz
wełniane ochraniacze znajdują się w skrzyni w amarancie na przeciwko północnego wyjścia
mistrzowski eliksir lyrium znajduje się w jednym z sarkofagów w podziemiach twierdzy
Odpowiedz
za eliksirem to sie chyba naszukam albo już sprzedałem.
Odpowiedz
Czyli będę musiał sie nauczyć zielarstwa
Odpowiedz
← Dragon Age

Kilka pytań początkującego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...