[DA1P] Przebudzenie - kłopoty z instalacją

Witam. Mam poważny problem z instalacją Dragon Age Przebudzenie.
Posiadam oryginalną podstawkę i oryginalny dodatek do Dragon Age Początek w wersji pudełkowej i pl. Chcę zainstalować Przebudzenie. Wszystko idzie w porządku do momentu instalacji po wpisaniu kodu płyty. Próbuje zainstalować patcha 1.03 i z początku wygląda na to, że instaluje się, ale potem stoi w miejscu kilkanaście sekund, a potem wyskakuje okienko z powiadomieniem: "Instalacja gry Dragon Age - Przebudzenie nie powiodła się."
Co zrobiłem?
Próbowałem już instalować po zrestartowaniu komputera. Odinstalowałem podstawkę oraz patche i zainstalowałem ponownie. Sprawdziłem najnowsze sterowniki. Nawet wymieniłem w sklepie płytę na inną. Nic mi to nie dało. Dodatek nadal nie chce się instalować. Czy jest jeszcze jakiś sposób na ten problem?

Jeśli są potrzebne specyfikacje komputera to je wpiszę:
Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual 4200+
2,21 GHz ; 2 GB RAM
Graficzna: GeForce 8600 GT 512 MB
System Operacyjny Windows XP Professional Servixe Pack 3
Odpowiedz
Hmm miałem coś podobnego, zainstalowałem podstawke u znajomego, a następnie zabrałem się do instalacji dodatku, przy patchowaniu wystąpił podobny błąd. Parę chwil się instalowało, następnie zatrzymało się i błąd. Natomiast u mnie w domu (to samo instalowałem) i poszło bez problemu. Niestety nie potrafię powiedzieć dlaczego wystąpił ten błąd.
Na początku myślałem że to wina systemu, on ma Windowsa 7, ja mam XP Home Edition, jednak z tego co widzę ty też masz XP i występuję ten sam problem, więc nie wiem.


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Udało mi się znaleźć haka na ten problem Ściągnąłem najnowsze kodeki i instalka od razu śmignęła.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Revelak dnia czwartek, 25 marca 2010, 15:08 napisał

Udało mi się znaleźć haka na ten problem Ściągnąłem najnowsze kodeki i instalka od razu śmignęła.


Najnowsze kodeki? Do czego? XD


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia czwartek, 25 marca 2010, 17:52 napisał

Najnowsze kodeki? Do czego? XD


To ściągnąłem:

K-Lite_Codec_Pack_583_Full

Potem jak je wgrałem, przebudzenie zainstalowało się.
Odpowiedz
Hmm trochę to dziwne, bo co kodeki mają do instalacji gry? No ale może o czymś nie wiem


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
wszysko się zgadza miałem podobny problem i zainstalowanie k-lite pomogło
Odpowiedz
tak samo jak wyzej kodeki pomogly
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi ale k-lite codec faktycznie pomógł. Dziękuję dobrym ludziom, którzy to rozkimili. :-)
Najgorsze nie jest to, że taki problem wystąpił.
Najgorsze jest to, że po wydaniu kilkuset złotych na grę i dodatek, gdy podczas instalacji dostaję taki lakoniczny komunikat "nie powiodło się, kliknij zakończ i spadaj na szczaw" czuję się jak ostatni frajer. Nawet się tym lamerom, którzy wieli moje pieniądze, nie chciało właściwie napisać procedury obsługi błędów, żeby chociaż to badziewie powiedziało, że brakuje w systemie jakiegoś pliku (codeca, filtra, karburatora, czegokolwiek).
Odpowiedz
Zainstolowalem na kompie tego K-Lite_Codec_Pack_583_Full i nadal wyskakuje mi ten błąd co zrobić??
Odpowiedz
Ściągłem z torrentów Dragon Age przebudzenie, i mam tylko jakieś pliki, zadnej instalki, nic.
Czy wie ktoś co ja mam z tym zrobic??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość dnia wtorek, 10 sierpnia 2010, 11:12 napisał

Ściągłem z torrentów Dragon Age przebudzenie, i mam tylko jakieś pliki, zadnej instalki, nic.
Czy wie ktoś co ja mam z tym zrobic??



Kupić oryginał. Piratom nie pomagamy. Btw - nie "ściągłem" tylko "ściągnąłem"
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dzięki gościu za podanie nazwy tego pliku. I gdyby nie ten temat byłoby sporo szukania i zawsze pozostaje w pamieci ten moment niepewnosci. Jak sie ktos nie zorientuje o co chodzi to jest w d****, bo ani nie wie czy za duze wymagania czy cos innego. A w podpowiedziach do instalacji jest jedynie, ze po wyswietleniu 'instalacja się nie powiodła', nalezy ponownie wgrac DA poczatek..
Odpowiedz
Witam
Ja również mam podobny problem co moi poprzednicy. Mam następujący błąd: http://img697.imagesh.../problemns.jpg
Za 1 zainstalowaniem patch 1.03 (podobno) się zainstalował, wyskoczyło mi okienko z cmd i "coś" się tam działo, doszło do tego punktu jak na screenie i koniec
próbowałem tak jak poprzednicy wgrać kodeki k-lite, nic to nie dało, wgrałem nowsze, bodaj 6.3.0 i też nic. Zainstalowałem najnowszego 7zipa i dalej nie mam pojęcia o co chodzi. Zmieniłem też w opcjach by plik setup.exe był odtwarzany zgodnie z windowsem 2000 i to również nie pomaga. Z tego co mi się wydaje mój komputer ma problem z rozpakowaniem plików z rozszerzeniem .fev i .feb i zielonego pojęcia nie mam jakim programem lub kodekami mógłbym to zmienić... a i dodam że mojemu koledze który również ma orginała pożyczyłem dodatek i u niego wszystko jest ok.
Proszę o jakieś rady i pomoc.
Z góry dzięki:)
Odpowiedz
Wystarczy uruchomić w trybie zgodności z win 2k, ale plik Setup, nie Autorun
Odpowiedz
Witam. dziękuję za rady zawarte w tym temacie. Miałem ten sam problem i pomogło.
Odpowiedz
Dziwne. Pierwszy raz gdy instalowałem ten dodatek to było wszystko okej. Teraz miałem ten problem. Zainstalowałem k-lite i mi śmiga instalacja. Dzięki za pomoc
Odpowiedz
Wystarczy odpalić Setup na płycie ze zgodnością z win 2000 i instalacja ruszy .
Odpowiedz
dzienki z góry mi odinstalownie pomogło i zainstalowanie k-lite
Odpowiedz
← Dragon Age

Przebudzenie - kłopoty z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...