[MA2] Questy lojalnościowe

Witam,

Mam kłopot z questem lojalnościowym Mirandy.

Polega on na tym, że nie mogę porozmawiać z NPCem.

Wg, questa należy znaleźć Lanterię w knajpie na Illium i zagadać.
Tyle, że nie ma opcji dialogowych. Wypowiada swoją stałą kwestię i na tym koniec.

Nie znalazłem żadnych informacji sugerujących, że trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki.

Próbowałem ponownego wczytywania save, przeinstalowania gry z patchem i bez.
Odpowiedz
Czy jesteś pewien, że masz wtedy Mirandę w drużynie?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Witam...

Ja natomiast mam problem z Jack...
Misję Jack wykonuje bez problemu, dopóki Joker nie powiadamia mnie, że jest kłótnia między Mirandą i Jack...
Przez całą grę idę w Idealiste, a i tak nie mam odblokowanej odpowiedzi Prawości.
Misję wykonuję jako ostatnią, a myślę że to ma właśnie na to wpływ...
Misje Lojalnościową Zaeed'a wykonywałem przed skokiem przekaznika Omega 4, i miałem zablokowaną odpowiedź Idealisty, ale jak zacząłem grę od nowa, to jego misję wykonałem jako pierwszą(Z bardzo małą ilością punktów Prawości) I odpowiedź była odblokowana). I nie mam pewności co do wykonywania misji, ale może kilka osób mi coś doradzi
Odpowiedz
Z tego co kojarzę, w kłótni na linii Miranda-Jack musisz poprzeć Jack kosztem agentki Cerberusa. W tym przypadku jest to chyba odpowiedź zwykła.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Powiem tak, próbowałem raz, ale to dawno,i nie chce skłamać, ale z tego co pamiętam, to wtedy Miranda przestaje być Lojalna wobec mnie...
Odpowiedz
Jak Miranda przestaje być wobec Ciebie lojalna proponują aby przy następnej rozmowie z nią użyć kwestii prawości lub renegata to wtedy powinno pomóc.Znalazłem się raz w takiej sytuacji i wziąłem stronę Jack a sprawę z Mirandą rozwiązałem za pomocą kwestii idealisty.Ta kwestia mi pomogła chociaż najlepsze wyjście z sytuacji a raczej kłótni między dziewczynami lub pomiędzy Tali a Legionem to warto używać kwestii idealisty i renegata.Mi to zawsze pomaga

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Przy kłótni Jack i Mirandy, nie mogę użyć Prawości,ale przy kłótni Tali i Legiona już mogę
Odpowiedz
← Mass Effect

Questy lojalnościowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...