[NWN2:MZ] Problemy z drzwiami w Tawernie

Będąc w tawernie, usiłuję dostać się do pokoju z portalem do strefy Cienia i nic z tego, drzwi nie dość że ani drgną to jeszcze odpierają wszystkie ataki.
Odpowiedz
Używałeś konsoli DebugMode i nieśmiertelności? Jeżeli tak, wyłącz go na chwilę, by pułapka mogła zadziałaś, bo prawdopodobnie ona tam jest.

W innym wypadku, masz ze sobą Kajiego? On potrafi otwierać zamknięte drzwi. jego umiejętności mogą być na razie nie wystarczające, więc powinieneś wrócić z nim tu później, po otrzymaniu kolejnego poziomu.
Odpowiedz
Dzięki ! Kanji - całkowicie o nim zapomniałem (skleroza jedyna bezbolesna), a swoją drogą autorzy "Maski Zdrajcy" mogli postarać się o bardziej wyrazisty charakter łotrzyka, powiedzmy jakąś siostrę, lub lepiej kuzynkę Neeshki z oryginalnego wątku, obwiniającą z początku głównego bohatera za przedwczesne "zejście" swojej krewniaczki i zamierzającej wyrównać z nim rachunki, a potem to już zależy od sytuacji. Koniecznie z możliwością romansu, ale już bez rogów na czole, aby uniknąć wpływu demonicznego pochodzenia.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problemy z drzwiami w Tawernie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...