[MA2] Całodobowe Centrum Pomocy ME2

1) Starczy Ci surowców na wszystkie ulepszenia (mi starczyło) - musisz po prostu obskoczyć każdą planetę i każdą tych surowców pozbawić. Skaner przy sondowaniu wskaże Ci, w których miejscach planety są duze ilości danego surowca. Strasznie żmudna i nudna robota, ale na końcu daje Ci tę korzyść, że jesteś lepiej przygotowany do ostatniej misji. Co do odblokowania - ulepszenia odblokują się z czasem, nie będziesz ich miał dostępnych wszystkich naraz.

2) Z tego co pamiętam to wyuczasz się jednej umiejętności towarzysza. W przypadku zmiany punkty powinny do Ciebie wrócić, bo są zależne od poziomu postaci.
Odpowiedz
1) Nie musisz wyzbierać wszystkich planet. Jak uzbierasz tak z 200k każdego surowca to nie musisz się martwić o żaden, ew. będziesz miał jakieś drobne poprawki

2) Tak, możesz się wyuczyć, za eezo zresetować lub zmienić i za każdym razem reszta rozdanych wraca do ciebie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Witam. Mam mały problem. Chcę wykonać misję lojalnościową dla Legiona i Samary ale jak chcę lądować w bazie heretyków to automatycznie dostaje misję w której cała moja załoga idzie na prom a ja steruje Jokerem. Normandię atakują Zbieracze. Czy po wykonaniu tej misji mogę wypełnić misję dla Legiona i Samary? Czy znowu automatycznie wywali mnie za przekaźnik? Dzięki zza odpowiedź.
Odpowiedz
Kiedy zaczynasz misję Legiona statek jest atakowany. Spróbuj zrobić misję Samary najpierw. Jeśli nadal będziesz atakowany, to działą to w ten sposób:

Kiedy statek jest atakowany, masz drużynę na promie. Możesz wtedy zrobić 1 (słownie jedną) misję - lojalnościówkę Legiona. Jeżeli wylądujesz na jakiejś planecie, zrobisz jakąkolwiek misję, wtedy gra uznaje, że nie spieszyłeś się z pomocą dla załogi Normandii i ma to nieciekawe konsekwencje. Jeśli zaś po wykonaniu misji Legiona od razu polecisz poza Omega-4 Relay, uratujesz więcej osób.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Mass Effect

Całodobowe Centrum Pomocy ME2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...