[MA2] Całodobowe Centrum Pomocy ME2

Podczas pierwszej wizyty na Ilium porozmawiałem z Liarą, która zleciła mi zadanie z hakowaniem terminali. Problem w tym, że przeszedłem całą lokację i znajduję jedynie dwa terminale w dolnej części mapy (nieopodal stacji taksówek i biura policji). Gdzie znajduje się trzeci?
Odpowiedz
Taki temat już istnieje: CENTRUM POMOCY ME2

Wszystkie trzy są w miarę blisko siebie, tam gdzie szukałeś. Pierwszy jest przy sklepie Gateway Personal Defense (tam, gdzie można kupić ulepszenia karabinów szturmowych). Drugi jest za tym samym sklepem, nieco w głębi. Trzeci znajdzie się obok posterunku Tracking Office. Wystarczy pobiegać po tym pokoju naciskając maniakalnie spację i nie da się tego nie zauważyć. Jeśli będziesz miał problem, idź z lewą ręką przy ścianie od drzwi, którymi wszedłeś w stronę sklepu z bronią, miń go i kontynuuj w stronę kramu z pamiątkami. Powinieneś tak złapać dwa z trzech terminali.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Włączasz narzędzie konfigurujące ME2(znajduję się w menu tam gdzie masz do wyboru graj,deinstaluj itd.)Wybierasz je a tam powinno się znajdować "zapisy z gry".Wybierasz tą opcje i wskazujesz folder tam gdzie masz zapisy z ME1. Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pewnie przy tworzeniu postaci. Gdy wybierałem wygląd była opcja postaci z ME1, więc wtedy wybiera się save z "jedynki".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie mogę już rozkminić,co mam zrobić, żeby załagodzić kłótnię po między dwiema biotyczkami...
Robię CHYBA wszystkie misje poboczne,w których można otrzymać punkty Prawości Lecz nie mogę załagodzić między nimi kłótni... Przechodzę tą grę szczerze mówiąc 10 raz, i do tej pory nie mogę rozkminić tej sytuacji...

Mam zdjęcie ile mam punktów prawości, tylko sory, lecz gram na Xbox'ie w Mass Effect 2,więc zrobiłem zdjęcie telefonem : /
http://imageshack.us/...082011240.jpg/

Wydaje mi się,że mam za mało tej Prawości, albo coś pominąłem,coś co może dotyczyć Jack. Widziałem że po kłótni mogę podejść do Jack, i wyskakuje mi "To był tylko kit" lecz jest zablokowane, a z tego co czytałem na różnych forach,to ta możliwość jest zdebugowana, bo niektórzy mieli 100% Prawości chcieli porozmawiać z Jack, i odzyskać jakoś jej zaufanie, lecz nic z tego nie wyszło. Już sam nie wiem, więc liczę na pomoc.
Odpowiedz
Jest już temat (Całodobowe Centrum Pomocy), w którym poruszano tę kwestię, jest również temat, w którym zapytałeś o punkty Prawości i Egoizmu, a ja wyjaśniłem to najprościej, jak można

[Dodano po 19 dniach]

Przechodzę grę drugi raz i postępuję prawie identycznie jak za pierwszym. Wszystkie ulepszenia Normandii, wszyscy członkowie drużyny lojalni. Gdy pojawiam się na stacji Zbieraczy przy pojemnikach z ludźmi załogi, podoficer Chambers i paru innych ginie (dr. Chakwas mówi o połowie załogi). Dlaczego tak się stało? Za pierwszym razem wszyscy przeżyli, zginęła tylko jakaś kolonistka.
Odpowiedz
To już było w innym temacie - widocznie między zdobyciem do załogi Legiona, a wyruszeniem na stację, wykonałeś kilka innych misji.

Odpowiedz
Zrobiłem tylko misję ze zdobyciem jego lojalności, tak jak za pierwszym razem.

Cholera, nie mam żadnych wcześniejszych zapisów. Po prostu ekstra
Odpowiedz
Nie chodzi o zrobienie misji. Nie możesz WYLĄDOWAĆ na żadnej innej planecie prócz stacji kosmicznej, w której odbywa się jego misja.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Podczas pobytu na uszkodzonym statku Zbieraczy nie mogę wybrać dodatkowej broni. Gram Szpiegiem, więc powinienem mieć do wyboru między innymi miotacz antymaterii 'Wdowa'. Tymczasem mój Shepard w ogóle nie podchodzi do kupki z bronią. Nie wiem, co spowodowało ten błąd. Czy za pomocą Gibbed's Mass Effect 2 Save Editora mogę sobie ustawić dodatkową broń?
Odpowiedz
Czyżby nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie? Przechodzę grę ponownie i znów nie mogę wybrać dodatkowej broni
Odpowiedz
a) Grałeś już raz tą postacią w ME2. Ten trigger pjawia się tylko raz na postać, więc przechodząc tą samą postacią 3x nie możesz złożyć sobie całego arsenału wszystkich możliwych broni. Jeśli na normalu wybrałeś sobie karabiny szturmowe albo pompowce to kaplica, już nie dostaniesz Wdowy.
b) Nie musisz podchodzić do kupki z bronią, wystarczy, że będziesz szedł korytarzem - odpali się cut-scenka zakończona sięgnięciem Shepa po broń i okienkiem z wyborem.
c) Może masz uszkodzone cinematici i trigger się nie włącza?
d) Czy to jest oryginał?

Za diabła nie wiem co to jest ten Gibbed i jak siętego używa, nei bawiłem się w cheatowanie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
a) Nie, importowałem z ME 1. Nie gram kilka razy tą samą postacią.
b) Cut-scenka, jak napisałem, nie pojawiła się.
c) Podczas mojej pierwszej gry włączył się.
d) Tak, to oryginał.

Gibbed to edytor zapisów, który, o ile mi wiadomo, nie uszkadza ich.
Odpowiedz
Reinstal?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Witam. Mam mały problem. Nie mogę znaleźć Jack na statku. Szukałem chyba wszędzie i jej nie ma. A druga rzeczy czy misje lojalnościowe są u wszystkich dostępne na raz? Bo ja na razie mam tylko u Mirandy i Jacoba.
Odpowiedz
Misje lojalnościowe odblokowują się stopniowo. Jack jest w maszynowni - z windy w lewo, potem schodkami w dół.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dzięki za informacje. Ale mam jeszcze 2 pytania.

1) Czy da się odblokować wszystkie ulepszenia? Czyli czy starczy mi minerałów na wszystko? Czy będę musiał wybierać pomiędzy?


2) Mogę się wyuczyć umiejętności specjalnej mojego towarzysza. I tu mam pytanie czy tylko 1? I czy jak wykupie jedną i dam do niej 5 punktów a potem zmienię na inną to czy odzyskam te punkty.
Odpowiedz
← Mass Effect

Całodobowe Centrum Pomocy ME2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...