[Mass Effect 2] Miranda Lawson

Mam wrażenie, że BioWare nie przykłada się do twarzy kobiet? Ciałko 100/10, ale ta twarz taka kwadratowa i ogóle sztywna taka...
Odpowiedz
Ciekawostka: Twarz Mirandy to zeskanowana twarz aktorki polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski, gwiazdy serialu "Chuck". W oryginalnej wersji językowej aktorka ta podkłada również głos Mirandzie. -> http://www.hot-tapety...strahovski.jpg
Odpowiedz
Ja nie mam jej nic do zarzucenia zarówno z wyglądu jak i charakteru Wydobywanie ludzkich uczuć z Mirandy to naprawdę wyzwanie,które naprawdę przypadło mi do gustu
Odpowiedz
Postać świetnie zrobiona sp******na przez kiepski dubbing (do którego swoją drogą można było zaangażować samą Yvonne)!
Odpowiedz
Co do Yvonne to też od razu złapałem, że ją skanowali szkoda tylko że zrobili z niej brunetkę - zdecydowanie oryginalny blond byłby lepszy - poza tym całkiem sensownie się nią grało . W parze z Thanem była niesamowita ( Sam grałem żołnierzem )
Odpowiedz
Miranda ma twarz polki ( tylko zmienili jej kolor włosów bo jest blądynką) pracującej w ameryce, w orginale ona podkłada głos i w grze jest z ziemi a dokładnie z polski
Odpowiedz
Jeśli w grze jest z polski, top zastanawiam się kto jest jej ojcem...
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2] Miranda Lawson - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...