[Mass Effect 2] Archanioł

Moja ulubiona postać.
Odpowiedz
Moja też. Zaraz po Mordinie.
Odpowiedz
Uwielbiam go To prawdziwy przyjaciel Sheparda. Nie trzeba go opłacać jak Kasumi czy Zaeeda. Nie jest odgórnie zmuszony (przez Illusive Man'a) do wzięcia udziału w misji samobójczej jak Miranda czy przez wyrzuty sumienia, jak Thane. Leci z Shepardem, bo wie, że cokolwiek on robi, robi to ze słusznych powodów. Mass Effect bez niego, to nie Mass Effect.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Moja też Miałem go w każdej ważniejszej misji w Mass Effect 1.Wspaniały członek drużyny. W Mass Effect 2 także pojawiał się w znacznej części moich misji i zadań. Mam nadzieję iż w Mass Effect 3 nie pojawią się komplikacje,które spowodują iż nagle przestanie być w drużynie. Garrus rulez !Pozdrawiam
Odpowiedz
Moje dwie ulubione postacie to Tali i Garrus.
Odpowiedz
Mój ulubiony towarzysz. Całkiem nieźle sobie radzi w walce... i ma super teksty.
Odpowiedz
Tylko czemu ciągle ma uszkodzony pancerz koło głowy? Brakło mu czasu na naprawę?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Spróbuj znaleźć czas na naprawę, podczas gdy los galaktyki wisi na włosku Ja tam Garrusowi zmieniłem strój na ten z zestawu dodatkowych strojów. Akurat tam nie było żadnych dziur.
Odpowiedz
Jest moim ulubionym towarzyszem. Zginął mi w ostatniej misji ;/
Mam nadzieję, że w Mass Effect 3 znów się pojawi
Odpowiedz
Son, I have bad news for you.
Odpowiedz
Ha, on jest zaj... Jest świetny . Nie mogę się doczekać jak pokaże się w ME3 .
Odpowiedz
Co do Thane i jego motywacji...:"Wszechświat to bardzo mroczne miejsce. Przed śmiercią chce je choć trochę rozjaśnić" , "Będę dla Ciebie pracował Shepard, za darmo". To tyle natemat Thane'a. A co do Garrusa to świetny żołnierz i moim zdaniem pasuje mu ten zniszczony pancerz;]
Odpowiedz
ciekawe czy w mass effect 3 garrus skończył już tą swoją kalibracje...
Odpowiedz
ludzie piszą że to najsłapszy towarzysz sheparda ale moim zdaniem jest najlepszy zaraz po legionie
Odpowiedz
Garrus i Tali to dwie zdecydowanie najfajniejsze i chyba najciekawiej zrobione postacie zarówno w ME jak i ME 2
szczególnie polecam zabrać tą dwójkę na Cytadelę i posłuchać ich dialogu o "starych dobrych czasach" gdy przechadzamy się pomiędzy poziomami - zdecydowanie zabójczy ;]
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2] Archanioł - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...