[Severance: Blade of Darkness] Recenzja

Właśnie my też probowaliśmy na lanie, ale nie znajduje założonej gry pomimo wpisania IP. może to przez to że ja mam XP a kolega win7? W każdym razie trzeba będzie spróbować. Myślę żę warto ;]
Odpowiedz
Zabawa jest przednia, dynamiczna, choć krótka To po prostu szybkie, zręcznościowe PvP, ale nie ma tu atrakcji rodem z "Quake'a 1", w którego do dziś można zarzynać godzinami (co z bratem również czyniliśmy). Natomiast faktycznie może być problemem różna wersja WinZgrozy, trudno mi wymyślić inną przyczynę.

Przy okazji - w ślimaczym, przerażająco żałosnym tempie, ale jednak powstaje i powstawać będzie solucja, tudzież poradnik lub forma pośrednia do "Blade'a"
Odpowiedz
Gdzieś co prawda mam jakąś solucję do BoD ale nie sądzę by to było wogóle potrzebne XD
Poradnik to może i jeszcze. Po wielu różnych grach nie każdy bedzie wiedział że na kościeje lepsza bulawa niż miecz ;]
Odpowiedz
Witam witam.
Gra jest dla mnie fantastyczna grałem w nią za dzieciaka gdy miałem może 6/7 lat -.- a teraz sobie przypomniałem, przez rok szukałem nazwy, a dokładnie chodzi mi o to czy jest możliwość ściągnięcia tej gry na PC za free? Proszę o link i z góry dzięki
Odpowiedz
Witam, czy ktoś próbował wpisywać kody w trakcie gry? Nie wiem zupełnie jak aktywować pole do wpisywania kodów, próbowałem już wszystkich możliwych kombinacji i kicha... Pozdro
Odpowiedz
Mam do sprzedania oryginał, stan idealny, jeśli ktoś chętny pisać na maila sthiel@o2.pl , pozdrawiam
Odpowiedz
Jeżeli ktoś szuka podobnej gry, to polecam Dark Messiah - mimo iż ma parę lat, to na obecnym sprzęcie i max detalach daje radę. Nie jest to oczywiście doskonałe Severance. niemniej ma swój klimat i system walki. Nie wiem jak wygląda sprawa z Demon's Soul, nie grałem ale może też być podobne. Poza tym, reszta gier jest robiona dla dzieci i pajaców, żeby mogły grać jedną ręką a wdrugiej trzymać hamburgera...niestety. Pozdrawiam!
Odpowiedz
← Artykuły

[Severance: Blade of Darkness] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...