Renesansowe Krolestwa

www.krolestwa.com

Gra turowa, której akcja toczy się na pograniczu epok Średniowiecza i Renesansu. Tura trwa cały dzień. Integralną częscią gry jest jej forum stąd dostępne jest ono wyłącznie po zalogowaniu się do gry.

Rozwój postaci w grze nie zajmuje dużo czasu jednak by w pełni wykorzystać możliwości gry potrzebne jest jakieś minimalne chociażby zaangażowanie.
Grę rozpoczynamy jako przybłęda stojący u bram miasta, którego celem będzie zapracowanie na awans społeczny. Pracą na plebanii oraz zyskiwaniem zaufania mieszkańców zdobędziesz status mieszkańca danej społeczności a wraz nim otrzymasz ziemie uprawne a także prawa wyborcze. Poza pracą należy Ci się też wypoczynek a ten zaznasz w licznych miejskich karczmach gdzie piwo leje się strumieniami, można dobrze zjeść, pogadać z ludźmi a nawet pospierać się z nimi. Przy czym spór czasem może skończyć się pojedynkiem.
Od tego momentu wszystko już zależy tylko od Ciebie. Sam zdecyduj czy chcesz w przyszłości zostać rzemieślnikiem, wykładowcą na uniwersytecie czy może rycerzem a nawet generałem.
Rozwój Twojej postaci może doprowadzić Cię do wybitnego lekarza, polityka czy też żądnego przygód podróżnika. Możesz podążać także drogą kupców czy żeglarzy, którzy zwykli przemierzać spore odległości poznając nowych ludzi, ich obyczaje i prawa. Jeżeli zaś wolisz pracę z ludźmi, to otworem stoi przed Tobą droga Kościoła - od nowicjatu, przez wikariusza do proboszcza. Najlepsi zostają biskupami, a wybrani arcybiskupami.
Twoja aktywność polityczna zaś, może doprowadzić Cię na szczyty władzy by w rezultacie jako kasztelan rządzić księstwem. Jeśli zaś masz zacięcie do walki to kuszącą może okazać się ścieżka wojskowości gdzie orężem swym będziesz strzegł bezpieczeństwa księstwa. Otworem stoi przed Tobą nawet stanowisko generała armii odpowiadającego za całość sił zbrojnych księstwa. Jeżeli jednak nie odpowiada Ci życie prawego obywatela a ludzie, którzy Cię spotkają poznają Twą mroczną duszę to w końcu trafisz na swoich. Świat pełen zbójów, grup zbójeckich oraz piratów sam oceni Twą przydatność. Staniesz się wtedy częścią świata, który z różnorakich pobudek nęka obywateli i zakłóca spokój, w którym zwykli żyć.

---
Mieszkańcy polskich księstw zapraszają!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Renesansowe Krolestwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...