[DA1] Problem z instalacją

Po włozeniu drugiej płyty pod koniec wyskakuje info ze jest błąd instalacji
System XP home - ostatnio zainstalowałem SP3
Intel Core 2 Quad 2333Mhz
Pamięć 3Gb
Asus 4850 512Mb

Oryginał ze sklepu

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
Podczas instalacji 2 płyty - już pod koniec wyskakuje
"Instalacja Dragon Age nie powiodła się.
Wystąpił błąd danych."

Nie jest to informacja systemowa tylko informacja z gry
Normalnie pewnie wyskoczyłoby to samo na końcu instalacji tylko z napisem
"Instalacja Dragon Age zakończyła się powodzeniem."

Kiedyś ściągnąłem pirata i miałem dokładnie to samo (wyrzuciłem do kosza bo myślałem ze źle się ściągnęło) więc kupiłem sobie na święta oryginała no i ch.j bombki strzelił
Ja mam xp z sp2 i mi hula. Ale jako że to może niespecjalnie pomóc dam ci jeszcze jedno rozwiązanie, mianowicie czytałem gdzieś że ten błąd pojawia się tylko w plce (zakładam że taką instalowałeś). Podobno wersja ang mieści się na 1 DvD (2ga to podobno właśnie spolszczenie), zainstaluj angielską a następnie ściągnij sobie gdzieś na necie napisy. Wiem że to nie to samo co dialogi ale cóż, lepszego pomysłu nie mam, może pomoże.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
No i ok
Angielska wersja weszła
Pytanie dlaczego nie wchodzi polska
Co muszę zmienić w ustawieniu kompa?
Oczywiscie mam XP polskiego
Polska nie wchodzi bo masz egzemplarz z pierwszego rzutu. Czyli niestety tego który był wadliwy, grę przed premierą wycofywano min z empików i media marketów. Mnie samego uprzedzano żebym zachował paragon jeśli by coś nie chodziło ale na całe szczęście się obeszło bez problemów.
Możesz ściągnąć spolszczenie (w wersji z napisami) albo wymienić swój egzemplarz na nowy, nie przewiduję większych problemów. Tak czy siak krwi na święta już ci napsuli, twój wybór na które rozwiązanie się zdecydujesz.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
No to dzieki za pomoc
Wytrzymam na razie jakoś
Grę kupiłem w Saturnie w Bydgoszczy 22 grudnia wiec juz dawno po premierze.
Mam paragon, uff - kupowałem ją razem z ekspresem do kawy wiec paragon szczęśliwie zachowałem
Pójdzie do wymiany
Jeszcze raz dzięki
Wesołych swiąt i do siego roku
Wojtek
← Dragon Age
Wczytywanie...