[DA1] Skrytki, kryjówki, schowki

Hej mam pytanie o ten klucz do skrzyni w Denerim na placu targowym... po wykonaniu wszystkich zadań zleconych nam przez Slim'a, mogę mu oddac Łzy Andrasty i dosta kasę lub powiedzie mu, że idę dostarczyc je do Zakonu... ale żadnego klucza nie dostałam!!! Może to jakiś bug, lecz już chyba ze 100 razy przeszłam Dragona i non stop nie mogę go zdobyc!!! Plis help me;)
Odpowiedz
A ja też mam zapytanie, tyczy się ono kręgu przywołań, ukrytego w pomieszczeniu obok za leżącymi półkami. Wie ktoś może jak wygląda ten rytuał 4 stopnia? A i od razu zaznaczam, że tą grę przechodzę na ps3 ale nigdy nie udało mi się jej porównać z pc, poza tym, że ma domowy słabiej wygląda.
Odpowiedz
Gdzie jest ten pierwszy znak chasyndów dokładnie? Bo próbuję na tym drzewie które jest oznaczone białym "x" ale nic się nie dzieje
Odpowiedz
Zanim uda ci się znaleźć pierwszy znak chasyndów, potrzebujesz dziennika Ribiego, który pozwoli ci je odnajdywać. Dziennik leży wewnątrz skrzyni w obozowisku niedaleko wejścia do lokacji.
Odpowiedz
← Dragon Age

Skrytki, kryjówki, schowki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...