[DA1] Skrytki, kryjówki, schowki

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia piątek, 23 lipca 2010, 12:47 napisał

Nie Lionel. Trzeba to robić na intuicje.


To ja pomyliłem się na pewno przy tym nożyku do listów, dla mnie to był cenny przedmiot . Poza tym moja wrodzona chciwość nie pozwoliła wybrać czegoś taniego.
Odpowiedz
Chyba wiadomo, że żelazo jest tańsze niż stal i czerwone coś tam, malachit jest droży od granata i czegoś tam i z tymi nożykami też łatwo



Nowe zdania rozpoczynaj wielką literą
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie w lesie elfów przy pomnikach bijemy się z ożywieńcami. Wypadają z nich części zbroi molocha ale napierśnika znaleźć nie mogę. Wiecie gdzie może być?
Odpowiedz
Ok. Jeszcze jedno...w wieży maginów można znaleźć zbroję komtura lecz bez rękawic ani butów (hełm znalazłem) gdzie mogę znaleźć resztę? U gościa pod orzamarem byłem ma tylko lepszą zbroje komtura
Odpowiedz
Zawsze mnie intrygowało to jak otworzyć skrzynie w Denerim na targowisku (wymagany jest klucz). Jest to chyba ostatnia rzecz którą nie odkryłem w DA
Znalazł ktoś sposób?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
To chyba to ale jak grasz wojem to gdzie mam znaleźć tego gościa? Tak to on Cię zaczepiał. Pierwsze zadanko było z magazynem. A włąśnie jak zdobyć hasło to tego pokoju w zamtuzie? Nie mogę go otworzyć
Odpowiedz
Co do smoka w Orzammarze w Sali Tronowej to jeśli wykonałem główny quest i jest tam już król to zabicie tego smoka i zdobycie tego Wiecznego Miecza już przepadło? Czy moge w jakiś sposób to jeszcze "odkryć"?


Gorsewion
Odpowiedz
Uhhh... to szkoda, ale może magiem to zrobię, bo jeszcze nie wykonałem nim tej misji;)


Gorsewion
Odpowiedz
← Dragon Age

Skrytki, kryjówki, schowki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...