[MUZYKA] Linki godne polecenia

A jeszcze może jakieś dobre d'n'b znacie? Oczywiście wykluczając Pendulum, bo ich każdy laik (ja!) zna.
Odpowiedz
I tak btw. Pendulum sucks Typowi artyści jednego utworu, poza kawałkiem "Slam" i paroma gościnnymi występami raczej nie mają się czym pochwalić (Czysto subiektywnie)

Unknown Error - Alone

Klute - Saviour

Aphrodite - Calcutta

Shock One - Polygon

TC - Raise The Roof

Dose & Teknik - The Jackal

Apex - Same Old Blues

I jeśli Calyx, to obowiązkowo:

Get Myself to You

Klimaty Ragga Jungle/Break? Ależ oczywiście:

Ed Solo & Skool Of Thought - Babylon Breaks

Visionary - Satisfy

I moje ulubione:

Theory - Conquering Lion

Się rozkręciłem
Odpowiedz
To ja dam coś dla fanów ostrzejszego brzmienia

Rootwater - "Hava Nagila"

Black River - "Free Man"

Black River - "Punky Blonde"

Chainsaw - "Supernature's Queen"

Hunter - "T.E.L.I...."

I dla coś dla lubiących naprawdę mocne rzeczy Wrażliwi może lepiej niech nie zaglądają

Decapitated - "Spheres of Madness"

Vader - "This Is the War"

Behemoth - "Ov Fire and the Void"
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Dzięki za drumy i raggacore'y. Pare jest naprawdę fajnych.

'B-Real, Coolio, Method Man, LL Cool J & Busta Rhymes - Hit 'Em High' -> link jest bez dzwięku.


Jako, że Massin poruszył tę tematykę, to kilka moich, relaksacyjnych typów:

Pig Destroyer - Hyperviolet (polecam jeszcze ich 'Natashę', tyle, że ona ma 30 min i raczej trudno znaleźć ją w całości na stronkach typu yt)

The Dillinger Escape Plan ft. Mike Patton - When Good Dogs Do Bad Things

Deftones - Rapture

i piosenka z najlepszej płytki LB:

Limp Bizkit - The Truth
także, nawet jak ktoś ma do nich lekką awersję, to naprawdę warto sprawdzić, gdyż kawałek daje rade, podobnie jak reszta na The Unquestionable Truth (Part One) (właśnie tak powinni brzmieć).


Co do rapu, to dajecie takie popularne pewniaki :< Weźcie sie podzielcie jakimiś znaleziskami z bogatej sceny underground hh, a nie. Myślę, że DMXa, Method Mana, Notoriousa, RZA, oprócz tego cały Wu-Tang Clan etc. każdy zna.

Pozycje obowiązkowe, to:

Sage Francis - Escape Artist czyli człowiek, który robi z hh poezję.

El-P - Up all night jeżeli chodzi o MC, to na ten czas, jeden z moich ulubionych.

Canibal Ox - Scream Phoenix warto się całą płytką zainteresować.

Sole - Da Baddest Poet

Ivan Ives - Olivia Josephs kawałek polecam chociażby ze względu na dobry tekst

Cadence Weapon - Grim Fandango

No i na koniec coś nieco bardziej dziwnego: Buck 65- Kennedy Killed The Hat czyli jak to kandayjski MC bawi się w Iggy'ego Popa.
Odpowiedz
Aesop Rock znam, za resztę dziękuję

Massive Attack - Angel czyli trip-hopowy gigant w tym, co robi najlepiej. Za każdym razem jestem pod sporym wrażeniem teledysku.


IAMX - After Every Party I Die

Death in Vegas - Hands Around My Throat patrząc na teledysk przez pryzmat tego, co dzieje się obecnie z mężem Emmanuelle Seigner [Polańskim], można się w sumie lekko uśmiechnąć. A tak poza tym, to wersja koncertowa jest świetna.
Odpowiedz
Jeśli o Massivów chodzi to rzeczywiście, nie znam osób które ich nie znają lub które powiedziałyby o nich coś złego. Są naprawdę świetni w tym co robią, dla potwierdzenia soczysty remix jednego z utworów legendy Qawali (no nie wiem do końca jak się to pisze )

Nusrat Fateh Ali Khan - Mustt Mustt (Massive Attack)

Tutaj jeszcze oryginał (moim zdaniem mimo wszystko odrobinę lepszy Zresztą sami oceńcie):

Nusrat Fateh Ali Khan - Mustt Mustt


The Orb - Asylum

No i nie byłbym sobą gdybym raz na jakiś czas nie wrzucił jakiegoś dnb, so:

LTJ Bukem - Atlantis - Naprawdę kozak
Odpowiedz
Jest taka piosenka, jedna, jedyna, najjedyńsza. To w niej ludzkość osiągnęła wszystko, co było do osiągnięcia. Myślę, że zgodnie z rytmem tej piosenki poruszają się planety, gasną gwiazdy i zmieniają się kolory lampek sygnalizacji świetlnej. Jedynym osiągnięciem ludzkości o podobnej skali mogło być co najwyżej stworzenie galaretki cytrynowej.

Here comes...
Kto to ogląda, ten ssie pytonga.

Zagraj.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...