[DA1] Profil sieciowy

No wiem, ale takie przedmioty i poziom to ja może miałem w pierwszych sześciu godzinach gry, a do grade finale doszedłem mając na liczniku grubo ponad 40 (czyli już dawno powinno się coś zaktualizować), więc coś im tam nie trybi za bardzo. Poza tym teraz nawet moich Achievementów nie ma :'/

Pomysł mieli może dobry, ale wykonanie tego - fatalne.
Odpowiedz
Nie mam swojego profilu sieciowego, bo grałem u kogoś, ale na koniec gry miałem bodajże 21 lvl i kilka expów do 22. ;p Secik "Legionu" z "Deep Roads", rozwinięte na maxa drzewo woja, championa i walki bronią i tarczą i rozpoczętego bersekera.

Jakie informacje jeszcze są w tym profilu?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zrobiłeś sobie tego Arcane Warriora?

Dla mnie jedynym magiem, którego znoszę jest Morrigan. :love:
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Sry, ale ona wpierw poleciała na mnie - Wy dostaliście resztki

Zresztą Tar nie masz takiego fajnego acziwmenta z Morrigan jak mam ja :'D

Co do tego profilu - to się trochę u mnie też zmieniło, ale nadal pokazuje inaczej niż jest w rzeczywistości, czyli nadal żenada :'/
Odpowiedz
Pogoniłem kur...tyzane... To suka była...

[Dodano po 9 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 26 listopada 2009, 14:30 napisał

Zresztą Tar nie masz takiego fajnego acziwmenta z Morrigan jak mam ja :'D


A masz taki? Cwaniaku?

"Najwyższa ofiara::Złożyłeś w obronie Fereldenu najwyższą ofiarę."
Odpowiedz
No ja na razie jadę elfem Daliczykiem łotrzykiem-łowcą na dwie bronie (jakże by było inaczej ). Gierka miodna aż miło
Odpowiedz
Ja mam, jak się dokopię do linku to wrzucę tu '
Odpowiedz
← Dragon Age

Profil sieciowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...