Profil sieciowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
O to to to tato... to znaczy mamo. ;*
Taramelion,
Brrrr... włącz DA:O kliknij na profil sieciowy, to gra Ci się zminimalizuje a w przeglądarce otworzy profil. ;p
Ati,
Ja mam, jak się dokopię do linku to wrzucę tu '
Taramelion,
No, kto ma jeszcze profile sieciowe? Dajta tu linki, szybko szybko! Val, na co czekasz? :>
LIRAEL,
No ja na razie jadę elfem Daliczykiem łotrzykiem-łowcą na dwie bronie (jakże by było inaczej ). Gierka miodna aż miło
Taramelion,
Pogoniłem kur...tyzane... To suka była...

[Dodano po 9 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 26 listopada 2009, 14:30 napisał

Zresztą Tar nie masz takiego fajnego acziwmenta z Morrigan jak mam ja :'D


A masz taki? Cwaniaku?

"Najwyższa ofiara::Złożyłeś w obronie Fereldenu najwyższą ofiarę."
Tokar,
Sry, ale ona wpierw poleciała na mnie - Wy dostaliście resztki

Zresztą Tar nie masz takiego fajnego acziwmenta z Morrigan jak mam ja :'D

Co do tego profilu - to się trochę u mnie też zmieniło, ale nadal pokazuje inaczej niż jest w rzeczywistości, czyli nadal żenada :'/
Taramelion,
Cóż... musze Cie rozczarować... Morrigan leci na mnie.
Matthias Circello,
Zrobiłeś sobie tego Arcane Warriora?

Dla mnie jedynym magiem, którego znoszę jest Morrigan. :love:
Taramelion,
Tylko uzbrojenie,zaklęcia, zdolności i "origin"

A mój mag wygląda łotak:

Matthias Circello,
Nie mam swojego profilu sieciowego, bo grałem u kogoś, ale na koniec gry miałem bodajże 21 lvl i kilka expów do 22. ;p Secik "Legionu" z "Deep Roads", rozwinięte na maxa drzewo woja, championa i walki bronią i tarczą i rozpoczętego bersekera.

Jakie informacje jeszcze są w tym profilu?
Tokar,
No wiem, ale takie przedmioty i poziom to ja może miałem w pierwszych sześciu godzinach gry, a do grade finale doszedłem mając na liczniku grubo ponad 40 (czyli już dawno powinno się coś zaktualizować), więc coś im tam nie trybi za bardzo. Poza tym teraz nawet moich Achievementów nie ma :'/

Pomysł mieli może dobry, ale wykonanie tego - fatalne.
Tokar,
http://social.bioware...nid=2287981154

Choć jakieś to popierdzielone mówiąc szczerze, bo grę już ukończyłem i mam o wiele większy poziom i o wiele lepsze przedmioty.
Taramelion,
Nu dawajcie, pochwalcie się bohaterami swema...

Kto pierwszy? Ja podciągnę swojego dopiero dam do wglądu.
Wczytywanie...