Recenzja książki pt. "Hotel Transylvania"


Jest mi niezmiernie miło poinformować, że parę chwil temu nasza kolekcja artykułów została poszerzona o kolejny tekst. Wszystko za sprawą wydawnictwa Rebis, dzięki uprzejmości którego nasz redaktor, Tamc., mógł specjalnie dla Was zrecenzować książkę pt. "Hotel Transylvania". Jeśli więc zastanawiacie się, czy warto zagłębić się w tę lekturę, przeczytajcie naszą recenzję i przekonajcie się sami. Polecam!

okładka

Znacznej większości miłośnikom horrorów nie trzeba przedstawiać osoby Chelsea Quinn Yarbro, jednej z najbardziej znanych autorek książek tego właśnie gatunku. "Hotel Transylvania" jest pierwszym tomem cyklu o hrabim de Saint-Germain, dzięki któremu amerykańska pisarka zdobyła sławę i uznanie na całym, literackim świecie. Czy udało jej się w ciekawie przedstawić opowieść, której fundamentem jest istnienie wampirów, czyli motyw wałkowany już na wszystkie możliwe sposoby, i zaskoczyć nią czytelnika? Chcąc znaleźć odpowiedź na zadane przed chwilą pytanie, zabrałem się za lekturę.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Nowości

Recenzja książki pt. "Hotel Transylvania" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...