Zapisy na betatesty SW:TOR


Jak donosi blog BioWorld, wczorajszego dnia BioWare i LucasArts ogłosiły zapisy do beta testów ich najnowszej produkcji, Star Wars: The Old Republic.

Jeśli czujecie, że chcielibyście w nich uczestniczyć, wystarczy zgłosić się na oficjalnej stronie gry i mieć nadzieję, że uda się Wam tam dostać.

O ogromnym zainteresowaniu grą świadczyć może informacja, która pojawiła się na stronie krótko po otwarciu rejestracji:

"(…) W związku z ogromnym zainteresowaniem testowaniem wersji beta, musimy dokonać pewnych poprawek na naszej stronie internetowej. Prosimy o cierpliwość i zajrzenie do nas później. Sądzimy, że strona powróci za kilka godzin."

Sądzę jednak, że jeśli jesteście wystarczająco wytrwali, dacie radę przezwyciężyć wszelkie przeszkody.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

Zapisy na betatesty SW:TOR - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...